Ważne

Krótko: LG zaprezentowało nowy wariant G4

Co zrobić gdy od premiery flagowego smartfona minęło już ponad pół roku, a zaprezentowany niedawno nowy model V10 nie odniósł oczekiwanego sukcesu? Należy przypomnieć się klientom, wypuszczając kolejny wariant G4!

W ten oto sposób pojawiła się właśnie na rynku biało-złota wersja high-enda, dedykowana przede wszystkim kobietom i młodym użytkownikom. Wyróżnia ją matowa pokrywa baterii i złota ramka okalająca smartfon. Parametry techniczne pozostały bez zmian, więc ponownie znalazł się tu 5,5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości QHD (1440×2560), sześciordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 808, 3 GB RAM i 32 GB pamięci wbudowanej z możliwością rozszerzenia przy pomocy karty microSD. Nie zabrakło oczywiście też duetu aparatów: 16 i 8 Mpix, akumulatora o pojemności 3000 mAh i systemu operacyjnego Android 5.1 Lollipop.

LG G4 w powyższej wersji trafi do sprzedaży w Korei Południowej. Na razie nie posiadamy informacji czy smartfon wyceniony na 699600 wonów (około 2400 złotych) pojawi się wkrótce na innych rynkach. Do premiery LG G5 pozostało jeszcze pół roku, więc wbrew pozorom całkiem sporo czasu, aby biało-złoty G4 zdołał przekonać do siebie grono klientów i sprzedać się w „akceptowalnej” liczbie egzemplarzy.

Źródło: phoneArena

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona