Ważne

Tidal Premium za darmo na dwa lata dla abonentów Play

Usługi streamingu muzyki cieszą się w Polsce coraz większą popularnością. Każda z nich, niezależnie czy mowa o Spotify, Google Music, Deezer czy Tidal, charakteryzuje się dużą biblioteką utworów, których za niewielką miesięzną opłatą (lub za darmo, w wersjach z reklamami) można słuchać do woli. Play przygotował dla swoich klientów niespodziankę, w ramach której abonenci mogą korzystać z usługi Tidal Premium za darmo – przez 24 miesiące.

Tidal to przede wszystkim 36 milionów utworów, z funkcją offline, która pozwala na słuchanie muzyki poza zasięgiem internetu. Co ważne, z usługi można korzystać na trzech różnych urządzeniach.

W przypadku użytkowników ofert abonamentowych (zarówno indywidualnych, jak i firmowych) Tidal Premium jest darmowy na dwa lata (promocją nie są objęci klienci z najniższym zobowiązaniem – szczegóły w regulaminie), z kolei w ofertach na kartę usługa kosztuje złotówkę za dzień korzystania z niej.

Oferta skierowana jest zarówno dla obecnych, jak i nowych klientów Play. Aby aktywować Tidal Premium użytkownicy sieci Play muszą zalogować się poprzez Play24 (w przypadku wszystkich systemów) lub przez aplikację Tidal na Androida.

Ważna jest też jeszcze jedna kwestia: jeśli korzystacie z taryf bez pakietu danych, za 5 złotych możecie aktywować specjalny pakiet, dzięki któremu transmisja danych związana z Tidal nie będzie doliczana do rachunku ani nie będzie pomniejszać aktywnych pakietów.

W razie jakichkolwiek wątpliwości odsyłam do regulaminu usługi – znajdziecie go tutaj.

źródło: Play

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona