Ważne

Tidal Premium za darmo na dwa lata dla abonentów Play

Usługi streamingu muzyki cieszą się w Polsce coraz większą popularnością. Każda z nich, niezależnie czy mowa o Spotify, Google Music, Deezer czy Tidal, charakteryzuje się dużą biblioteką utworów, których za niewielką miesięzną opłatą (lub za darmo, w wersjach z reklamami) można słuchać do woli. Play przygotował dla swoich klientów niespodziankę, w ramach której abonenci mogą korzystać z usługi Tidal Premium za darmo – przez 24 miesiące.

Tidal to przede wszystkim 36 milionów utworów, z funkcją offline, która pozwala na słuchanie muzyki poza zasięgiem internetu. Co ważne, z usługi można korzystać na trzech różnych urządzeniach.

W przypadku użytkowników ofert abonamentowych (zarówno indywidualnych, jak i firmowych) Tidal Premium jest darmowy na dwa lata (promocją nie są objęci klienci z najniższym zobowiązaniem – szczegóły w regulaminie), z kolei w ofertach na kartę usługa kosztuje złotówkę za dzień korzystania z niej.

Oferta skierowana jest zarówno dla obecnych, jak i nowych klientów Play. Aby aktywować Tidal Premium użytkownicy sieci Play muszą zalogować się poprzez Play24 (w przypadku wszystkich systemów) lub przez aplikację Tidal na Androida.

Ważna jest też jeszcze jedna kwestia: jeśli korzystacie z taryf bez pakietu danych, za 5 złotych możecie aktywować specjalny pakiet, dzięki któremu transmisja danych związana z Tidal nie będzie doliczana do rachunku ani nie będzie pomniejszać aktywnych pakietów.

W razie jakichkolwiek wątpliwości odsyłam do regulaminu usługi – znajdziecie go tutaj.

źródło: Play

Komentarze

 • ass

  Nawet nie aktywuję. (nie trudno się domyśleć że i tak to jest wliczone w mój wysoki abonament). Cały ten streaming to jeden bubel. Śmiać mi się chce z ludzi którzy mają ochotę cos posłuchać i nerwowo szukają: gdzie wifi gdzie wifi. Że jest wersja offline. I tak trzeba gdzieś szukać wifi żeby z niej skorzystać :P Pakiety drogie. Teledyski na Tidalu to delikatnie rzecz ujmując przekręt. 90% to zwykłe statyczne zdjęcie z utworem :P Gdyby nie ten kant to może bym się skusił…

  • KE$HA

   nie rozumiem ludzi korzystających z telefonu nałogowo, posiadających jakieś marne pakiety. TO MIJA SIĘ Z CELEM !!!!. Sam jestem użytkownikiem Spotify i nie wyobrażam sb stania przy Columbusie i łapania wifi. Niezbyt rwie mnie do skorzystania z tej oferty play… zamiast 2 lata ,,tego czegoś” wolałbym chociaż 3 miesiące Spotify za darmo

  • mart

   jaja se robisz! sam korzystam z Wimpa (w zasadzie to Tidal) od ponad 2 lat, po 3G i LTE działa bez zarzutu na wysokiej jakości (ok 320 kbps), na słuchawki na rowerze lub w samochodzie opcji bezstratnej nie włączam. W domu opcja bezstratna.
   Pomimo ogromnej kolekcji CD, włączam tylko płyty z wytwórni ECM których na Wimpie nie ma. Cała reszta to streaming.
   Na wyjazdy na zadupie lub za granicę offline jest znakomite, nie trzeba żadnego połączenia z netem.
   Nie wyobrażam już sobie życia tylko z fizycznymi nośnikami, słuchałbym z 20% muzyki której słucham.
   Teledysków nie oglądam więc nie wiem.
   Całość za 39,99 zł/miesiąc, mniej niż 1 płyta CD z dobrej wytwórni.
   Aha od kąd zacząłem płacić abonament, nie ukradłem ani jednego utworu, to mnie też bardzo cieszy.

   • Fedurrr

    Trzeba było klonowac a nie kraść nie miał byś takich rozterek moralnych czy prawnych.

   • ass

    Za tą kasę mam kilka używanych CD :P 320 kbps ? Nie konfabuluj :P Może i strumień i ma tyle ale materiał wyjściowy i tak jest tragicznej jakości. Takie małe oszustwo. Tobie się wydaje że odbierasz 320 a serwer streamuje i tak z pliku 64 :P Nawet ludzie którym słoń nadepnął na ucho słyszą różnicę między streamem o niby najwyższej jakości a zwykłym plikiem 128 skompresowanego z oryginalnego pliku bezstratnego. Frajerze ;-)

    • mart

     nie obrażaj i nie kłam!
     mp3 320 kbps – jazz, w domu nie da się tego słuchać, wimp high podobnoe słabo.
     Wimp high end – jakość (detale, dynamika) taka sama jak CD.
     Tyle w temacie, sprawdzane na wielu płytach.
     Z drugiej strony, są faktycznie chu…. nagrane płyty, ale to głównie z muzyką dla dzieci i elektroniki.
     Tego jakość streamu nie zmieni.

     • ass

      Nie obrażam. Radzę zwracać uwagę na emotikony :D
      “…(detale, dynamika) taka sama jak CD….” przy kompresji stratnej to pierwsze siada a sztuczne podbijanie masakruje nagranie.

    • Artur

     Stary co ty w ogóle piszesz. Przy 64 na sekundę jest bardzo mocno słyszalny szum kwantyzacji. Niezaleznie jak bardzo byś chciał już tego nie poprawie. 15 lat z muzyka i wiem co mowie!!! Ją korzystania z rezerw i jestem zadowolony… Frajerze;D

 • MadMessier

  Nie wiecie może czy po okresie 24 miesięcy ta umowa sama wygasa i zostajemy na wersji free z reklamami czy plan płatny zostanie podtrzymany?

 • niconozomu

  Niestety cały ten Tidal HiFi to ściema. Ostatnio miałem okazję testować przez miesiąc. Jakość jest niestety tylko nieznacznie wyższa niż mp3 320 kbps. Natomiast muzyka we flac wgrana bezpośrednio na urządzenie daje kosmiczną różnicę w jakości. Chyba nie tak to powinno wyglądać.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona