Ważne

Wystarczy 10 telefonów, żeby… ugotować wodę

Niedawno w sieci pojawił się film, na którym widać możliwość ładowania innych urządzeń przy pomocy modelu Oukitel K6000. Dziś opublikowano nagranie pokazujące kolejne funkcje urządzeń tej firmy. Mowa o dziesięciu egzemplarzach K10000, które pozwolą na zagotowanie wody w specjalnym garnku…

Firma Oukitel coraz częściej zaskakuje prezentując różne bardziej lub mniej przydatne funkcje w swoich smartfonach. O ile możliwość ładowania czterech urządzeń jednocześnie raczej nikogo nie dziwi – taka opcja może się rzeczywiście przydać, to przyrządzanie posiłków przy pomocy akumulatorów z kilku smartfonów wydaje się dość absurdalnym pomysłem…

Na filmie użyto dziesięciu smartfonów Oukitel K10000 połączonych ze sobą. Zasilają one specjalny garnek, w którym, przy użyciu tych smartfonów, można zagotować wodę w ciągu 10 minut.

Oprócz tak „rewolucyjnej” funkcji, Oukitel K10000 jest też normalnym smartfonem. Oferuje 5,5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości HD (1280 x 720  pikseli), procesor MediaTek MT6735, 2GB pamięci RAM oraz kamerki o matrycach 13 i 5 Mpix. Jedyne, co wyróżnia urządzenie na tle konkurencji, to bardzo pojemny akumulator o pojemności aż 10000 mAh.

Osobiście jestem ciekawy, kiedy Qualcomm wpadnie na podobny pomysł i opatentuje możliwość przyrządzania posiłków na rozgrzewających się do wysokich temperatur urządzeniach z zaimplementowanymi Snapdragonami… ;-)

Źródło: phonearena

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona