Ważne

[AKTUALIZACJA] Promocja: Motorola Moto G (2015), Moto X Play i Moto X Style dużo taniej

Jeśli przymierzaliście się do zakupu jednego z niedawno zaprezentowanych przez Motorolę smartfonów, to teraz macie ku temu świetną okazję. Nie, żebym robił reklamę, ale oferta przygotowana przez nasze rodzime sklepy elektroniczne jest naprawdę godna uwagi.

Chodzi dokładnie o Motorolę Moto G (2015), Moto X Play i Moto X Style. Cenę każdego ze smartfonów można obniżyć, używając specjalnego kodu MOTOROLA. X-KOM wprowadził trochę zamieszania, jeśli chodzi o udzielany rabat, ale najważniejsze, że końcowo to właśnie Wy zyskujecie. Oto ceny poszczególnych urządzeń:

 • Motorola Moto G (2015) biała / czarna – 699 zł, rabat 140 zł,
 • Motorola Moto X Play biała – 1329 zł, rabat 120 zł,
 • Motorola Moto X Play czarna – 1349 zł, rabat 100 zł,
 • Motorola Moto X Style biała / czarna – 2099 zł, rabat 200 zł.

W Komputroniku natomiast trwa promocja, w ramach której ceny wszystkich trzech smartfonów Motoroli można obniżyć o 100 złotych. Wystarczy skorzystać z kodu rabatowego CASHMOTO.

Rabat w wysokości 100 zł oferują również inne sklepy z elektroniką – Sferis i Neo24.pl. Natomiast MediaMarkt przyznaje klientom ww. kwotę, ale nie obniża ona ceny urządzenia, tylko jest to wykorzystania przy okazji kolejnych zakupów.

Wydaje mi się, że to świetna okazja, żeby wejść w posiadanie jednego z najnowszych smartfonów Motoroli, bo ceny naprawdę są zachęcające (sam bym chętnie skorzystał z tej promocji, gdyby nie to, że jeszcze trochę za wcześnie na wymianę mojego obecnego telefonu). Pamiętajcie, że oferta jest ważna do 7 listopada (w Komputroniku do 8 listopada) lub do wyczerpania zapasów.

[AKTUALIZACJA] 03.11.2015, godz. 16:32:

X-KOM, podobnie, jak pozostałe sklepy, daje już tylko 100 zł rabatu na wszystkie smartfony, więc ich ceny automatycznie są wyższe niż w pierwszym dniu promocji.

Dzięki Bartosz za dodatkowe info!

Źródło: X-KOM, Komputronik, Sferis, Neo24.plMediaMarkt

Komentarze

 • lanietr

  Czyżby przygotowanie gruntu pod Moto G 2/16 ? :D Mam nadzieję. Do tego rozsądna cena w granicach 900 zł (marzenie) i będzie hit :D

  • razr fan

   Tak, moto g 3/16 pojawila sie na komputroniku. Z cashbackiem wychodzi 960pln…. Tylko jeszcze produkt niedostepny… ;( super

   • lanietr

    Jak sie pojawi to chyba sprawie sobie na święta :D Szkoda że nie wejdzie do Polski Moto G Turbo :( A do Moto X Play moim zdaniem nie warto dopłacać tym bardziej, że to już troszke patelnia :D

 • deres

  Jestem na kupnie ale motorola źle wyceniła swoje słuchawki Moto X Play jest warta 1000zł, nie więcej.

 • Adrian

  Dziś była aktualizacja optymalizacją system dla Motoroli moto g2. Ważył 138.5 MB a na Tabletowo zero informacji na ten temat. Żenada.

  • Tak, koniecznie muszą napisać o aktualizacji Moto G dugiej generacji, bo to przecież news roku. Co mnie obchodzi update do jakiegoś średniaka.,których multum na rynku. Pisać należy o rzeczach istotnych dla branży.

 • mishek

  Trzęsą portkami bo idzie oneplus x za 1149 zł. Moto X Play nie ma z nim szans.

 • razr fan

  Amerykańska moda na black friday dotarła i do nas i “tylko dziś” wersja 1/8 na komputroniku za 677PLN (799pln – 100pln cashback – 22pln black friday)

  ps. no i nie doczekałem się dostępności 2/16 i impulsywnie kliknąłem “kup” ;)

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona