Ważne

Tab 2 A7-20 – kolejna budżetowa nowość w portfolio Lenovo

W ofercie Lenovo znajdziemy bardzo dużo tanich tabletów, które głównie dzięki niskiej cenie bardzo dobrze się sprzedają – również w Polsce. Dziś dołączył do niej kolejny sprzęt z niskiej półki, Lenovo Tab A2 A7-20. Jego cena zamyka się w 100 dolarach, a aktualnie można go kupić nawet jeszcze taniej – za 84 dolary.

Nie oszukujmy się, w tej cenie nie można spodziewać się cudów. Lenovo Tab A2 A7-20 oferuje badzo podstawowe parametry techniczne, które zawierają przede wszystkim wyświetlacz (dobrze, że IPS) o przekątnej 7″ i rozdzielczości 1024 x 600 pikseli, czterordzeniowy procesor Mediatek o częstotliwości taktowania 1,3GHz i 1GB RAM.

Użytkownik otrzymuje 8GB pamięci wewnętrznej z możliwością rozszerzenia dzięki slotowi kart microSD, aparat 2 Mpix, kamerkę 0,3 Mpix oraz głośniki Dolby. Całość pracuje niestety w oparciu o starszą wersję systemu operacyjnego od Google – Androida 4.4 KitKat.

Tablet dostępny jest w dwóch wersjach – WiFi lub z 3G (z możliwością wykonywania rozmów telefonicznych). Za jego czas działania odpowiada akumulator o pojemności 3450 mAh.

źródło: tablet-news, snapdeal

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona