Ważne

Dużo korzystasz z internetu mobilnego? Plush na Kartę daje… 10GB w prezencie!

Takiej promocji chyba jeszcze nie było (jeśli się mylę – poprawcie mnie, proszę). W Plush na Kartę można otrzymać pakiet 10GB internetu mobilnego zupełnie za darmo. Wystarczy spełnić kilka (prostych) warunków, by móc się cieszyć z tego jakże przyjemnego w dzisiejszych czasach gratisu. Dla użytkowników Plush na Kartę, którzy bardzo dużo korzystają z sieci, to świetna wiadomość!

Aby otrzymać pakiet 10GB internetu, co oczywiste, trzeba być użytkownikiem ofery Plush na Kartę. Dodatkowo wymagana jest włączona jedna z promocji: „Internet, SMS-y i 9 gr/min”, „Internet i SMS-y”, „Rozmowy, SMS-y i 1 GB”, „Rozmowy, SMS-y i 0,5 GB”.

Po spełnieniu tych wymogów należy wysłać darmową wiadomość o treści TAK pod numer 80022. I to wszystko – po chwili pakiet zostaje aktywowany.

Najważniejszym zapiskiem regulaminu, którego lepiej nie pominąć, jest zdanie odnośnie ważności pakietu. Określa ono, że pakiet promocyjny jest ważny do końca cyklu głównej promocji z internetem, w której nastąpiła aktywacja promocyjnego pakietu:

okres ważności Pakietu 10GB odpowiada ważności bieżącego cyklu promocji z pakietem internetu i po jego upływie Pakiet 10GB nie podlega odnowieniu.

Pełny regulamin promocji znajdziecie tutaj. Warto pamiętać, że pakiet jest jednorazowy, a promocja trwa do końca 2015 roku.

plushnakartę-promo-10gb

źródło: informacja prasowa Plus

Komentarze

Privacy Preference Center

   Necessary

   Advertising

   Analytics

   Other

   Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona