Ważne

Promocja: LG G4, G4C, G3S i G Flex 2 nawet o kilkaset złotych taniej

Każdy klient przy wyborze nowego telefonu kieruje się przede wszystkim ceną. Nie da się ukryć, że w naszej naturze leży chęć posiadania jak najlepszego, jak najnowszego i jak najtańszego urządzenia, do tego oczywiście „markowego”.

Najczęściej (niestety) nasze oczekiwania rozmijają się z rzeczywistością, ale na szczęście istnieje coś takiego jak „promocja”, która sprawia, że w naszej kieszeni zostanie „kilka dodatkowych złotych”.

Dziś chcę Was poinformować o ciekawej promocji przygotowanej przez sklep RTV Euro AGD, dzięki której możecie wejść w posiadanie smartfona z godną specyfikacją od LG, przy okazji oszczędzając co nieco (przypominam, że za kilka dni Dzień Chłopaka, więc będzie na co je wydać :)).

Zacznijmy od tegorocznego flagowca Koreańczyków, LG G4. Wspomniany sklep obniżył jego cenę z 2299 zł do 1999 zł. Drugim z kolei jest jego „słabszy brat”, G4c, którego nabyć możecie za 699 zł (obniżka o 100 zł). Trzeci model to G3s, również za 699 zł (obniżka o 150 zł). Ostatnim smartfonem objętym powyższą promocją jest LG G Flex 2, którego wyceniono na 1649 zł (taniej o 250 zł).

Przy okazji warto zauważyć, że promocyjne ceny oferowane przez wspomniany sklep są (według porównywarki Ceneo) najniższymi na rynku. Nie licząc LG G4, który w sklepie Value Basket został wyceniony jeszcze taniej, na 1686 zł.

Promocja obowiązuje do 28 września.

Źródło: @EuroPromocje

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona