Ważne

HANNspree prezentuje pięć zegarków, które urodą nie grzeszą

Dawno nie słyszeliśmy o żadnych nowościach firmy HANNspree, więc ta postanowiła braki nadrobić… Dziś poznaliśmy pięciu przedstawicieli kategorii technologii ubieralnych: Pulse, Sports, Legend, Prime oraz Active24. Wszystkie zegarki łączą się zarówno ze smartfonami z Androidem, jak i iOS, oczywiście przez Bluetooth.

HANNspree Legend oferuje możliwość wyświetlania powiadomień z telefonu, sterowanie odtwarzaczem muzycznym, monitorowanie aktywności i snu. Ma również funkcję odnajdywania telefonu, jest wodoszczelny, a jego ekran ma być odporny na zarysowania. Jego cena to 111 euro.

HANNspree Pulse ma okrągłą konstrukcję, a na jego spodzie umieszczono pulsometr. Umożliwia nie tylko wyświetlanie powiadomień o połączeniach przychodzących i SMS-ach, ale również przeprowadzanie rozmów bezpośrednio z nadgarstka. Oferuje stoper, monitorowanie aktywności i snu, jak również sterowanie odtwarzaczem muzycznym. Jego koszt to 145 euro.

HANNspree Prime to zegarek najbardziej przypominający Samsunga Gear (nie mylić z Gear S). Jego funkcjonalność jest identyczna, jak Pulse, tyle tylko, że ma dodatkowo aparat, który pozwala robić zdjęcia prosto z nadgarstka. Wykastrowany został jednak z pulsometru. Kosztuje 84 euro.

HANNspree Sports natomiast jest zegarkiem typowo sportowym (przynajmniej z założenia) i pochodzi z niskiej półki. Monitoruje aktywności i sen, wyświetla również powiadomienia z telefonu. Za jedyne 30 euro.

Ostatnią nowością jest… frotka z zegarkiem Active24 (za czasów, kiedy trenowałam ręczną, nazywało się to „potnikiem”). Ekran ma przekątną 0,9″ i wyświetla informacje najważniejsze podczas treningów: czas trwania, dystans, tętno oraz spalone kalorie. Z telefonem łączy się za pomocą Bluetooth. Zegarek jest oczywiście wodoodporny. Jego koszt to 77 euro.

hannspree_active24

źródło: notebookitalia

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona