Ważne

Philips S358 z kamerką 8 Mpx i Androidem 5.1

Philips kojarzony jest głównie jako producent sprzętu RTV/AGD. W swoich szeregach ma jednak również dział mobilny, który sukcesywnie przygotowuje nowe smartfonowe propozycje – najczęściej bardziej podstawowe i z najniższej półki. Podobnie jest w przypadku nowości, która właśnie zadebiutowała – Philips S358.

Telefon ten jest interesujący głównie ze względu na to, że w niskiej cenie oferuje 5-calową matrycę o rozdzielczości 1280 x 720 pikseli, w której zastosowano technologię Miravision (kojarzycie? tak, tak, z telewizorów). Dzięki niej ekran ma się charakteryzować dobrymi kątami widzenia, realistycznym odwzrorowaniem barw oraz mniejszym zużyciem energii.

Na plus trzeba tu również zaliczyć najnowszą wersję systemu Android, tj. 5.1 Lollipop. Pozostałe parametry są już standardowe dla tanich produktów – czterordzeniowy procesor Mediatek MT6580, 1GB RAM, 8GB pamięci wewnętrznej – na szczęście z możliwością rozbudowy dzięki microSD.

Na jego pokładzie znajdziemy również aparat 8 Mpix i, co ciekawe, kamerkę frontową 8 Mpix. Z najgorszej strony pokazuje się akumulator, który ma pojemność zaledwie 2300 mAh. Zaplecze komunikacyjne obejmuje LTE, dual SIM, Bluetooth 4.0, GPS oraz WiFi.

Philips S358 został wyceniony na 130 dolarów.

źródło: softpedia

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona