Ważne

Na rynku pojawiło się nowe akcesorium dla iPada Pro – klawiatura CREATE od Logitecha

Wczorajszy wieczór upłynął pod znakiem konferencji Apple. Pośród zaprezentowanych produktów należy wymienić iPhone’y 6s, Apple TV z Siri, nowe oprogramowanie dla Apple Watch, iPada Mini 4 czy też największą gwiazdę całej imprezy, czyli iPada Pro, który przez większość osób jest porównywany do Surface’a Pro. Pomijając te sprawy, warto wspomnieć, że Logitech właśnie pokazał dedykowane akcesorium CREATE Keyboard Case dla tego 12,9-calowego tabletu.

Kalifornijczycy pokazali już Smart Keyboard dla swojego tabletu, a Logitech postanowił stworzyć nieco inną rzecz. Oczywiście w sklepach CREATE pojawi się w tym samym czasie, co iPad Pro, czyli na początku listopada. Sama klawiatura nie będzie wymagała zasilania ze strony urządzenia, z którym połączy się za pomocą magnetycznego złącza.

Logitech zadbało o obecność pełnowymiarowych klawiszy, co niewątpliwie wpłynie pozytywnie na komfort pisania. Oczywiście CREATE Keyboard Case pełni również funkcję ochronnego etui. Producent pochwalił się także, że przy tworzeniu tego akcesorium blisko współpracował z Apple. Cóż, zobaczymy, czy w praktyce sprawdzi się równie dobrze.

Cena zdecydowanie nie będzie zachęcająca i ma wynosić około 150-160 dolarów, więc na wielki sukces sprzedażowy nie ma co liczyć. Szczególnie, że Smart Keyboard od Apple będzie kosztować 169 dolarów.

źródło: Logitech przez 9t05Mac

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona