Ważne

Zopo pracuje nad smartfonem z 10-rdzeniowym procesorem?

Ostatnio smartfony Zopo stały się szerzej dostępne na europejskim rynku, w tym w Polsce. Dowodem tego niech będzie choćby fakt, że pod koniec ubiegłego miesiąca do sprzedaży w naszym kraju trafił Speed 7 Plus. I choć produkty Zopo póki co są bardzo niedoceniane (a przynajmniej takie można odnieść wrażenie), firma nie zamierza rezygnować z walki o kientów. Wiele wskazuje na to, że już w przyszłym tygodni zaprezentuje bardzo interesujący sprzęt.

Na 15 września Zopo zaplanowało konferencję prasową. Co ważne, nie odbędzie się ona w Chinach, a na rynku europejskim, dokładniej w Barcelonie. Już sam ten fakt doskonale pokazuje, że Zopo chce być bardziej widoczne na Starym Kontynencie. A co może zaprezentować? Oficjalnie firma nie zdradza żadnych szczegółów.

W sieci pojawiło się sporo spekulacji, jakoby firma Zopo miała pokazać swój pierwszy smartfon z dziesięciordzeniowym procesorem Mediateka. Niestety dla wielu, ma to być przedstawiciel tych największych telefonów – jego ekran ma mieć przekątną 6″, a rozdzielczość – 2K. Urządzenie ma oferować skaner linii papilarnych i aparat 20 Mpix – i to na razie tyle, co wiemy (a właściwie spekulujemy) na jego temat.

Warto przypomnieć, że Zopo wiele miesięcy temu było pierwszym producentem, w ofercie którego pojawił się pierwszy smartfon z ośmiordzeniową jednostką Mediateka – Zopo 998.

Z tym większym zainteresowaniem polecam śledzić poczynania Zopo. Może być ciekawie.

źródło: Zopo, Gizchina

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona