Ważne

Moto X Force z baterią 3760 mAh ma pojawić się w sprzedaży w grudniu

W tym roku Motorola przygotowała dwa, a nie jak wcześniej jeden, modele Moto X. Okazuje się, że to nie koniec premier flagowych urządzeń od firmy należącej do Lenovo. Według najnowszych informacji w grudniu na sklepowych półkach pojawi się wersja Force o jeszcze wydajniejszych podzespołach, które mają być zasilane przez spore ogniwo 3760 mAh. Co jeszcze wiemy na temat tego urządzenia?

O Moto X Force informowaliśmy Was w zeszłym tygodniu. Wtedy pojawiły się pierwsze rendery i wieści dotyczące specyfikacji, która powoli potwierdza się w kilku elementach. Przede wszystkim wyświetlacz wyróżni się przekątną 5,4 cala, ale zachowa przy tym rozdzielczość 2560 x 1440 pikseli, więc ostrość obrazu będzie znakomita. Niestety lub stety, za wydajność będzie odpowiadać ośmiordzeniowy Snapdragon 810 – oby Amerykanie zdołali ujarzmić jego moce cieplne i ich nowy smartfon nie miał problemów z przegrzewaniem się.

Ilość pamięci operacyjnej wyniesie dokładnie tyle samo, co w Moto X Style, czyli 3 GB. Warto nadmienić, że w sprzedaży będą dostępne wersje z 32 albo 64 GB pamięci wbudowanej, ale znając życie drugi wariant będzie trudniej dostępny. Oczywiście będziemy mogli go dowolnie spersonalizować, dzięki Moto Maker.

Niezmienione pozostaną aparaty 21 i 5 Mpix. Natomiast najważniejsza będzie bateria o pojemności aż 3760 mAh – czas pracy na jednym ładowaniu powinien zadowolić nawet wymagających użytkowników. Poza tym możemy się spodziewać, że obudowa będzie odporna na wodę. Podobno Moto X Force będzie dostępna w cenie około 620 dolarów, więc szykuje się kolejna świetna propozycja z najwyższej półki.

źródło: Upleaks przez Mobipicker, Phone Arena

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona