Ważne

Motorola pracuje nad kolejnym wariantem Moto X

Tym razem będzie to Moto X Force ze świetną baterią i mocnymi podzespołami

W tym roku Amerykanie zaprezentowali już swoje nowości ze średniej i wyższej półki. Poznaliśmy Moto G (2015), a także flagowe smartfony z serii X, czyli Play oraz Style. Jak się jednak okazuje, Motorola nie zamierza poprzestać wyłącznie na tylu nowych urządzeniach. Wkrótce poznamy oficjalnie drugą generację smartwatcha Moto 360, a jak donosi @upleaks trwają już prace nad kolejnym high-endem. Czym będzie się różnił od już dostępnych modeli?

Nadchodzący flagowiec Motoroli ma trafić na rynku pod nazwą Moto X Force. Patrząc na jego specyfikację, śmiało można uznać, że będzie to połączenie tego co najlepsze z pozostałych modeli serii X. Nowy smartfon ma ekran QHD o przekątnej 5,43 cala, co powinno przypaść do gustu wielu osobom. Na rynku będą dostępne tylko warianty z 32 lub 64 GB pamięci wbudowanej.

Za wydajność ma odpowiadać Snapdragon 810, wspierany przez 3 GB RAM. Zmianom względem trochę słabszych modelu nie ulegną aparaty – tylna dalej będzie wyróżniał się rozdzielczością 21 Mpix, a przedni 5 Mpix. Teraz przejdźmy do największej zalety Moto X Force, którą będzie bateria. Podobno Amerykanie zastosują w nim ogniwo o ogromnej pojemności 3760 mAh, więc o długi czas pracy powinniśmy być spokojni.

Wygląd nowej „motki” pozostał niezmieniony względem designu pozostałych modeli Moto. Oczywiście ramka została wykonana z aluminium, z kolei plecki w urządzeniu ze zdjęcia prasowego są skórzane. Na pewno X Force pojawi się w Moto Maker, więc możliwości jego personalizacji będą ogromne.

Jestem ciekaw, kiedy Motorola zdecyduje się oficjalnie zaprezentować kolejny flagowiec. Zapewne poznamy go pod koniec roku, już jakiś czas po wprowadzeniu do sprzedaży Moto X Style. Chociaż istnieje jeszcze jedna możliwość: będzie – być może – model dostępny wyłącznie w ofercie wybranych operatorów. Pożyjemy, zobaczymy, co tym razem wymyśliła amerykańska firma.

źródło: @upleaks przez Android Headlines

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona