Ważne

Trekstor Surftab Duo W2 – hybryda z Intel Core M oraz 11,6-calowym ekranem Full HD

Hybrydy z Windowsem to świetne propozycje dla osób, które szukają mobilnego sprzętu, w pełni tego słowa znaczeniu. Na berlińskich targach IFA 2015 poznamy kilka nowości z tego segmentu. Jedną z nich będzie Trekstor Surftab Duo W2, którego specyfikacja została już oficjalnie potwierdzona. Czy warto czekać na wejście tego modelu do sprzedaży?

Trekstor Surftab Duo W2 został wyposażony w dotykowy ekran IPS o sporej przekątnej 11,6 cali i rozdzielczości 1920 x 1200 px – moim zdaniem będzie to wyświetlacz dla wymagających użytkowników. Jak przystało na nowoczesną hybrydę z wyższej półki, moc obliczeniową zapewni Intel Core M-5Y10, wyróżniający się bardzo niskim poborem energii (współczynnik TDP wynosi 4,5 W).

Ta hybryda zaoferuje również 4 GB RAM i 64 GB SSD. Nie mogło zabraknąć oczywiście aparatów – frontowy może wykonać zdjęcia w maksymalnej rozdzielczości 2 Mpix, a tylny w 5 Mpix. Całość będzie zarządzana przez Windowsa 10 Home.

Trekstor Surftab Duo W2 oferuje także slot kart microSD do 128 GB, miniHDMI, 2 x USB 3.0 (jedno w docku, drugie w tablecie), Bluetooth oraz GPS. Zobaczymy, jak będzie prezentowała się jakość wykonania i sposób łączenia tabletu z dockiem, a także cena – urządzenia z Core M nie należą aktualnie do najniższych. Być może będzie to jedna z lepszych hybryd, które pojawią się w drugiej połowie tego roku, aczkolwiek konkurencja ze strony np. Lenovo będzie bardzo wymagająca.

źródło: IFA przez WinFuture

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona