Wiko VIEW

Android 5.1.1 Lollipop dostępny także dla Samsunga Galaxy Note 4 ze Snapdragonem

Koreańczycy zdążyli już przetestować cierpliwość właścicieli Samsungów Galaxy Note 4. Dopiero w zeszłym tygodniu właściciele tego produktu w wersji z Exynosem 5433 (SM-N910C) otrzymali ważną aktualizację, wprowadzającą Androida 5.1.1 Lollipop, natomiast teraz ten update pojawił się także dla wariantu ze Snapdragonem 805 (SM-N910F). Jakie zmiany zostały wprowadzone?

Update OTA pojawił się na razie dla egzemplarzy pochodzących z oficjalnej, europejskiej dystrybucji – aktualnie lista krajów, w których jest dostępna aktualizacja wygląda następująco: Szwecja, Austria i Włochy. W Polsce Samsung Galaxy Note 4 SM-N910F był sprzedawany oficjalnie za pośrednictwem operatorów, więc dla tych modeli aktualizacja pojawi się w późniejszym terminie.

Oczywiście producent wprowadził wiele poprawek, spośród których najważniejsze jest chyba usprawnione zarządzanie pamięci operacyjną. Możemy również liczyć, że czas pracy na jednym ładowanie ulegnie wydłużeniu. Pojawiły się także informacje o wyeliminowanie części problemów i zapewnieniu łatek bezpieczeństwa.

Aktualizacja jest dostępna również za pośrednictwem Kies.

źródło: Sammobile

Komentarze

 • Kris

  Ciekawe czy w tym też będzie “wypucuj historyjö” :)

  • Mateusz Bajer

   Aktualizacja totalnie nie udana. Non stop sie wiesza. Tragedia.
   No i nie ma jezyka ślonskiego:(

 • Piotr Rakowski

  Witam, wgrałem wersję szwedzką. Bateria trzyma znacznie dłużej, wczoraj dzień zakończyłem na 82% bez gear s, dzisiaj z zegarkiem i trochę zabawą w necie nam 53%. Na poprzednim oprogramowaniu koniec dnia to max 20-30% o ile nie null. Działa trochę szybciej choć w atutu wynik jest podobny z 5.0.1.
  Język polski jest bez zarzutu, żadnych zwiech i ponownego uruchamiania. Polecam!

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona