Wiko VIEW

Gigaset szykuje swojego pierwszego smartfona

W 2008 roku firma Siemens została przejęta przez Gigaset. Dziś w sieci pojawiła się grafika oraz zrzut z AnTuTu przedstawiające nadchodzącego smartfona z przyzwoitą specyfikacją. Premiera już w przyszłym tygodniu?

Gigaset G555-6 zostanie wyposażony w wyświetlacz o rozdzielczości Full HD (1920 x 1080 pikseli), niestety nieznany jest jego rozmiar. Sercem smartfona ma być procesor Qualcomm Snapdragon 810 wraz z Adreno 430 i 3GB pamięci RAM. Do dyspozycji użytkowników zostanie przeznaczone natomiast 32GB miejsca na dane.

The-first-smartphone-from-Gigaset-ex-Siemens

Zdjęcia w urządzeniu od Gigaset wykonamy 16-megapikselowym aparatem głównym lub przednią kamerką o matrycy 8 Mpix. Całość będzie działała w oparciu o system operacyjny Android w wersji 5.1.1 Lollipop.

The-first-smartphone-from-Gigaset-ex-Siemens (1)

Jeśli wierzyć plotkom, smartfon z logo Gigaset zadebiutuje już w przyszłym tygodniu podczas targów IFA w Berlinie. Jak myślicie, czy to urządzenie ma szansę osiągnąć sukces?

Źródło: phonearena

Komentarze

  • FlashMan

    Nie sądzę, ponieważ jest podobny do innych. Wyróżniał by się na przykład pierścieniem z powiadamianiem led tak jak kiedyś Panasonic z modelem VS 6 (klapka).

  • Romario997

    Oooo, ktoś reaktywował Siemensiaka ;-)
    Byłem im niegdyś wierny przez kilka lat. Od C35i, SL45, S55, S65, aż do ostatniego slidera EL71, który choć technicznie był świetny, to miał katastrofalną baterię i był bardzo niestabilny. A tego, co zaprezentowano teraz, a wygląda identycznie jak markowa konkurencja, a w dodatku z androidem, to chyba nie warto…

  • Smartfon Gigaset zadebiutuje nie na Ifie, tylko jeszcze przed nią, dokładnie 2 września ;)

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona