Overmax Touch Go 2.1 – opaska z dotykowym ekranem za 170 złotych

W czerwcu w sprzedaży zadebiutowała chyba najtańsza opaska z wyświetlaczem dostępna na rynku, tj. Overmax Touch Go. Dziś firma zapowiedziała drugą generację modelu, Touch Go 2.1. Wyróżnia się przede wszystkim obecnością dotykowego ekranu, którego w poprzedniku zabrakło. Co ważne jednak, cena produktu nie skoczyła jakoś strasznie względem pierwszego Touch Go.

Za model pierwszej generacji z ekranem o przekątnej 0,9″ i rozdzielczości 128×32 piksele trzeba było zapłacić w momencie premiery 149 złotych. Touch Go 2.1 z matrycą o tej samej wielkości, ale dotykową i o większym zagęszczeniu pikseli (rozdzielczość 128×64 piksele) został wyceniony całkiem rozsądnie – na 170 złotych.

Opaska spełnia rolę krokomierza, budzika oraz licznika spalanych kalorii. Co więcej, wyświetla również powiadomienia o połączeniach przychodzących (nazwa kontaktu) i wiadomościach (treść). Touch Go 2.1 można wykorzystać także jako spust migawki aparatu oraz do monitorowania snu. Opaska łączy się ze smartfonami za pomocą modułu Bluetooth.

Touch Go 2.1 jest odporny na zanurzenia do metra głębokości (zapewne przez maksymalnie 30 minut, ale tego w informacji prasowej już nie znajdziemy). W pudełku znajdziemy trzy silikonowe, wymienne paski w różnych wersjach kolorystycznych: zielonej, czarnej i pomarańczowej. Opaska waży 16 g, a jej wymiary to 46 x 18,7 x 7,9 mm. Za czas jej działania odpowiada akumulatorek o pojemności 75 mAh.

Najnowsza opaska Overmax ma trafić do sprzedaży jeszcze w tym miesiącu.

źródło: informacja prasowa Overmax

Komentarze

 • M

  Iwown i5 plus. Do kupienia za 70 zl na aliexpress…

 • Jacokwyj

  Ja kupiłem dziewczynie Touch Go do ćwiczeń i jest całkiem zadwolona, więc jeśli ten jest lepszy i nie dużo droższy, to poważnie się zastanawiam czy nie sprawić go sobie! A za aliexpress podziękuje – nie będę się z Chińczykami tłuk potem o gwarancję i zastanawaim czy moja paczka dopłynie i kiedy…

 • Takaszi

  Jako stały “czytacz” twojego portalu, mam poważne pytanie.

  Czy mogłabyś przetestować Mio FUSE, Mio ALPHA 2? Sporo można o nich wyczytać na różnych stronach, ale tak jakoś nie traktuję ich serio. Póki co na twoich recenzjach się nie zawiodłem, pokrywają się z moimi spostrzeżeniami. A tymi wynalazkami zainteresowałem się w ramach szukania zamiennika dla opaski piersiowej.

 • Kudlaty

  czy ktoś posiada już tą opaskę? Działa jako budzik? Ile na prawdę trzyma bateria?

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona