Wiko VIEW

MyKronoz wprowadza do sprzedaży drugą generację smartbandów ZeFit

Produkty wearables stają się coraz popularniejsze. Wiele osób zdecydowało się już na zakup smartwatchy czy też smartbandów, które pozwalają monitorować naszą aktywność i powiadamiają nas o nowych wiadomościach czy połączeniach. MyKronoz to stosunkowo bardzo młoda firma, ale ma już doświadczenie w budowie tego typu sprzętu. Na rynku właśnie pojawiła się opaska sportowa ZeFit 2, współpracująca z Androidem, iOS oraz Windows Phone.

MyKronoz ZeFit 2 został wyposażony w dotykowy ekran, co jest największą zmianą względem poprzedniej generacji i znacząco ułatwia obsługę. Po zsynchronizowaniu z naszym smartfonem, opaska będzie sygnalizowała wibracją nadejście nowego powiadomienia – w praktyce jest to bardzo praktyczne rozwiązanie.

Jak przystało na opaskę sportową, ZeFit 2 spełnia normę IP67 (wodoodporność i pyłoszczelność). Nie można zapomnieć o bardzo istotnym elemencie wearables, czyli czasie pracy. Na jednym ładowanie ten MyKronoz wytrzyma do 5 dni. Z kolei różnokolorowe paski będą wymienne, ale producent wprowadzi je do sprzedaży w Polsce dopiero za około dwa miesiące.

Niewątpliwym plusem MyKronoz ZeFit 2 jest współpraca z urządzeniami pracującymi w oparciu o Androida, iOS, a także Windows Phone. Specjalna aplikacja pokaże nam szczegółowe statystyki dotyczące naszej aktywności, ilość spalonych kalorii, a także pozwoli wyznaczać cele treningowe. Nie zabrakło funkcji anti-lost alarm, która pozwala odnaleźć zgubiony telefon.

MyKronoz ZeFit 2 został wyceniony na 179 złotych, co wydaje się być rozsądnie skalkulowaną kwotą, zważywszy na możliwości tej opaski.

źródło: informacja prasowa

Komentarze

 • m

  To jest iwown i5plus, do kupienia na aliexpress za 75 zł.
  Dziękuję, dobranoc.

  • |

   Jak zawsze w przypadku tego “szwajcarskiego producenta” ;)

  • Bartłomiej Kaliński

   Z tego co czytałem iwown i5plus ma bardzo słabą apkę mobilną. Orientujesz się czy Kronoz zrobił swoją wersję?

   Edit:

   Albo z drugiej strony czy apka od Kronoz działa z iwown?;)

 • Michaelxdd

  Z ciekawości czy ten zegarek współpracuje Endomondo czy wszystkie dane są wyłącznie dla aplikacji Kronoz?

  • Na 99% wyłącznie w dedykowanej aplikacji.

   • Michaelxdd

    Dziękuję za pomoc. :)

 • Konrad

  Dzień dobry,
  a ktoś z Was miał do czynienia z “smartwatchami” firmy RWatch z gearbest albo No.1 G2 ?

 • Dawid Furtak

  Kiedy będzie można ją kupić?

 • Piotr “Drewniak” Drewnowski

  Ktoś korzystał z zefit 2 razem z windows phone bądź windows mobile?

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona