Ważne

Krótko: Aktualizacja dla WhatsApp pojawiła się w Google Play

WhatsApp to jeden z najpopularniejszych komunikatorów na świecie. W kwietniu pojawiła się istotna aktualizacja, która wprowadziła przede wszystkim nowy wygląd interfejsu, już zgodny z wytycznymi Material Design. Natomiast teraz twórcy udostępnili kolejny update, tym razem dodający kilka pomniejszych, ale praktycznych opcji.

Po pierwsze możemy dowolnie zmieniać dźwięki powiadomień z danego czatu i wyciszać je w razie potrzeby. Poza tym pojawiły się nowe emoji. W dodatku istnieje możliwość oznaczenia danej konwersacji jako przeczytanej, bądź wprost przeciwnie.

Warto również wspomnieć o zmniejszeniu zużycia danych w przypadku połączeń głosowych, co moim zdaniem jest najważniejszą zmianą w najnowszej wersji WhatsApp. Teraz możemy także łatwiej dodawać kontakty po otrzymaniu danych danej osoby. Niestety twórcy nie pozwalają jeszcze na robienie backupów za pośrednictwem Dysku Google, ale myślę, że po oficjalnej Androida 6.0 Marshmallow ulegnie to zmianie.

Aktualizacja powinna być już dostępna dla Waszych urządzeń. Jednak jeżeli Wasz smartfon lub tablet nie oznajmiają dostępności update’u, a chcecie otrzymać update, możecie pobrać WhatsApp 2.12.250 z APKMirror.

źródło: Google Play przez Android Police

Komentarze

Przeczytaj następny wpis

Rysik S Pen w Note 5 należy chować tylko w przeznaczony do tego sposób

Czyli o tym jak bezmyślność bądź nieuwaga może uszkodzić największy atut sprzętu

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona