Ważne

Allview P6 Energy otrzyma Androida 5.0 Lollipop już 24 sierpnia

Liczba tańszych urządzeń mobilnych z Androidem, które są wspierane przez producenta i otrzymują aktualizacje do nowszych wersji oprogramowania, nadal nie jest zadowalająca. Na szczęście Allview postanowiło zadbać o update dla swojego modelu z niższej półki. Dokładniej pisząc, chodzi o smartfon P6 Energy, który niedługo doczeka się na swoim pokładzie Androida 5.0 Lollipop.

Więcej na temat samego Allview P6 Energy dowiecie się z recenzji przygotowanej przez Kasię. Jego specyfikacja przedstawia się następująco: 5-calowy ekran HD, czterordzeniowy procesor Mediatek MT6582 1,3 GHz, 1 GB RAM, 8 GB pamięci wbudowanej, bateria 5000 mAh, dual SIM, aparaty 8 i 2 Mpix, a po wyjęciu z pudełka mamy do czynienia z Androidem 4.4 KitKat.

Za pośrednictwem oficjalnego profilu na Facebooku, Allview Polska ogłosiło udostępnienie wersji 5.0 Lollipop, co dokładnie sprecyzowali w komunikacie prasowym – użytkownicy otrzymają aktualizację już 24 sierpnia. Oprócz zmian związanych ściśle z samym „lizakiem”, czyli m.in. nowym środowiskiem uruchomieniowym ART, Project Volta czy powiadomieniami na ekranie blokady, producent dodał również coś od siebie.

Użytkownicy Allview P6 Energy będą mogli skorzystać z trybu ekstremalnego oszczędzania energii (dostępne jedynie podstawowe funkcje telefonu) czy Charm Cam (rozbudowany edytor zdjęć). W ramach aktualizacji pojawi się również funkcja Kameleon (tworzenie własnych motywów).

Charm Cam

źródło: informacja prasowa Allview

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona