Ważne

Samsung Galaxy Note 5 dostępny również w wersji dual SIM

W zeszłym tygodniu swoją oficjalną premierę miał Samsung Galaxy Note 5. W międzyczasie spekulowano o wersji z dwoma slotami na karty SIM, która miała wspierać rzekomo również karty pamięci. Dziś pojawiła się informacja, że owszem, takie urządzenie zadebiutuje, ale tak samo jak w podstawowej wersji, nie znajdziemy w nim slotu na karty microSD.

Samsung Galaxy Note 5 Dual SIM nie różni się niczym od standardowej wersji, oprócz obecności slotu na dwie karty SIM. Są one umieszczane na jednej tacce od góry obudowy, a nie, jak na wcześniejszych plotkach, z boku.

199454193

Tak więc potwierdziło się, że Samsung nie zaprezentuje wersji ze slotem na karty microSD. Kolejną smutną wiadomością jest to, że na chwilę obecną nie ma planów rozpoczęcia sprzedaży tego produktu w Polsce. Trochę dziwi mnie podejście producenta, który ogranicza dostępność jakby nie patrzeć flagowego modelu w krajach europejskich. Ale cóż zrobić… W zamian otrzymamy Galaxy S6 Edge Plus, który jednak nie ma najważniejszego atutu Galaxy Note 5 – rysika S Pen. Jego przedsprzedaż w Polsce już trwa.

Źródło: gsmarena

Komentarze

 • Skafander

  A więc tak, powiem od razu że piszę z Bludiode i mamy już jednosimowe Note 5 w kolorach srebrny i złoty w wersji 32GB i 64GB. Wersję DualSim również będziemy mieć – jednak póki co nie wiadomo kiedy i w jakiej cenie. Zapraszam jednak do zakupu wersji jednosimowej:

  http://www.bludiode.com/index.php?kategoria=0_0&str=n920i

  PS. Cena to nie nasz wymysł, proszę nas nie pytać. My mamy stałą marżę. Jeśli chodzi o mnie w życiu bym go za tyle nie kupił. Raczej skłaniam się do LG G Flex 2 32GB za 1500zł również z naszego sklepu.

 • niconozomu

  I tym oto sposobem Samsung straci klienta :)

 • Oj zapewne kiedyś się pojawi, a jak się pojawi to z ceny zejdzie i będzie bardziej dostępny.

 • jendrush

  Ja mam nadzieję że Samsung po odwaleniu takiej szopki za rok nie powie nam że nie kontynuuje serii Note bo sprzedaż jest bardzo mała…

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona