Ważne

Gionee nie goni za coraz większą przekątną – szykuje 5-calowy smartfon z dobrymi parametrami

Podczas tegorocznych targów MWC 2015 w marcu poznaliśmy Gionee Elife S7. Wiele wskazuje na to, że wkrótce zadebiutuje jego mniejsza wersja, która na potrzeby niniejszego przecieku została nazwana Elife S7 mini. Będzie się charakteryzowała przede wszystkim obecnością mniejszego wyświetlacza… ale o zaledwie 0,2 cala.

Urządzenie o nazwie kodowej Gionee GN9007 (GN9006 to Elife S7) pojawiło się w dwóch źródłach. Pierwszym jest jedna z bardziej popularnych aplikacji do testów syntetycznych, Geekbench, drugim natomiast – urząd certyfikacyjny TENAA, dzięki któremu w ostatnim czasie poznajemy dużo (czasem za dużo) informacji na temat nadchodzących urządzeń poszczególnych producentów.

GN9007, który spodziewany jest jako Gionee Elife S7 mini, ma mieć wyświetlacz o przekątnej 5″ i rozdzielczości 1280 x 720 pikseli, podczas gdy Elife S7 oferuje 5,2-calowy ekran Full HD. Za jego działanie ma odpowiadać połączenie ośmiordzeniowego procesora Mediatek MT6753 o częstotliwości taktowania 1,3GHz z 2GB RAM i systemem Android w wersji 5.1 Lollipop.

Telefon ma zaoferować aparat 13 Mpix z autofokusem i diodą LED oraz kamerkę frontową 8 Mpix. Zaplecze komunikacyjne ma obejmować 4G, dual SIM, Bluetooth, GPS i WiFi, z kolei wśród portów i złączy znajdziemy microUSB, microSD i 3.5 mm jack audio. Na potrzeby użytkownika oddana zostanie pamięć, której będzie 16GB, jeśli chodzi o akumulator – niestety, w tym momencie nie wiemy na temat jego pojemności zupełnie nic. Telefon ma ważyć 125 g, a jego wymiary mają wynosić 144,9 x 69,8 x 6 mm.

Premiery Gionee GN9007 spodziewamy się w ciągu najbliższych tygodni.

gionee-elife-s7-mini-leaks2

źródło: mobipickerSoftpedia

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona