ZUK pracuje nad smartfonem z przeźroczystym wyświetlaczem - Tabletowo.pl

ZUK pracuje nad smartfonem z przeźroczystym wyświetlaczem

ZUK jest stosunkowo młodą marką na rynku mobilnym. Nie tak dawno poznaliśmy świetne urządzenie – ZUK Z1, a dziś pojawiła się informacja, że producent pracuje nad nowym, bardzo rewolucyjnym urządzeniem.

W sieci pojawiły się zdjęcia, które przedstawiają smartfona firmy ZUK. Nie jest to jednak zwykłe urządzenie – wyświetlacz w tym telefonie będzie przeźroczysty. Mimo, że już od dawna pojawiają się plotki, że różni producenci pracują nad takim rozwiązaniem, to do tej pory nie zobaczyliśmy ani jednego działającego urządzenia.

Jak możecie zobaczyć na powyższych zdjęciach ZUK z przeźroczystym ekranem działa i dobrze radzi sobie z wyświetlaniem treści nawet w jaśniejszym słońcu.

Trzeba jednak brać pod uwagę to, że jest to jeszcze prototypowy model i nie wiadomo, kiedy urządzenie pojawi się w sprzedaży. Osobiście bardzo podoba mi się wizja takiego urządzenia i z zaciekawieniem będę czekał na kolejne informacje.

Źródło: phonearena

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona