Garść informacji o nadchodzących Nexusach

Na twitterze @OnLeaks wyjawił kilka informacji na temat nadchodzących urządzeniach z serii Nexus. Już niedługo poznamy 5,7-calowy model od Huawei oraz o pół cala mniejsze urządzenie od LG.

Nexus produkowany przez Huawei, oprócz wspomnianego 5,7-calowego wyświetlacza, będzie posiadał między innymi metalową obudowę o wymiarach 159,4 x 78,3 x 6,6/8,5 mm. Na przodzie znajdziemy głośniki multimedialne, natomiast na tyle umieszczony zostanie czytnik linii papilarnych. Nie zabraknie najnowszego złącza USB typu C.

5-2-calowy model od LG prawdopodobnie również będzie posiadał metalową obudowę o wymiarach 146,9 x 72,9 x 8/9,8 mm. Tak samo w urządzeniu znajdziemy na przodzie głośniki, na tyle czytnik odcisków palców oraz to samo złącze USB typu C.

Jakiś czas temu w sieci pojawiły się również grafiki, które przedstawiają pokrowce na oba urządzenia. Wycięcia w obudowie pokrywają się z tym, co napisał @OnLeaks. Na chwilę obecną wiadomo tylko tyle, dokładna specyfikacja oraz data prezentacji nadal pozostaje niewiadomą.

Źródło: phonearena

Komentarze

 • Glee

  Dla mnie wyglądowo powinni zrobić nowego mniejszego Nexusa jak 5. Był najładniejszy wg. mnie .

  • qba

   Przecież to był najgorszy Nexus ze wszystkich jakie były.

   Wyjątkowo tandetny i plastikowy.

 • Marcin Wojciechowski

  Czekam na nowe Nexusy ale celuję w Nexusa od LG. Chętnie zobaczyłbym Nexusa o przekątnej ekranu 4,5-4,7″ nie więcej a 5,2″ to max jaki mogę zaakceptować.

 • qba

  Zanosi się też na nowy tablet, bo Nexusy 9 trafiły na wyprzedaże.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona