Ważne

Samsung zamierza podnieść poprzeczkę rywalom i testuje tablet z 18,4-calowym ekranem

Dotychczas segment dużych tabletów był traktowany po macoszemu przez producentów i takie urządzenia z olbrzymimi ekranami były konstruowane pod kątem korporacji. Doskonałym przykładem może być Panasonic Toughpad FZ-Y1 z 20-calowym wyświetlaczem i Windowsem 8.1 Pro w cenie 1848 funtów. Co ciekawe, Samsung rozpoczął testy niewiele mniejszego modelu, który mógłby być pierwszym przedstawicielem serii Tab S Pro.

Testowe tablety Samsunga z 18,4-calowymi ekranami zostały wysłane do działów R&D w Indiach. Każde z urządzeń zostało wycenione na 465 dolarów, natomiast cały komplet na 3261 dolarów. Pokazuje to, że prace nad nowym urządzeniem są w bardzo wczesnej fazie i na oficjalną premierę przyjdzie nam poczekać co najmniej kilka miesięcy.

Na jego temat prawie nic nie wiemy. Prawdopodobnie Samsung S.S-18.4 zostanie nazwany Tab S Pro – jakiś czas temu Koreańczycy opatentowali taką nazwę. Do nowego modelu pasowałaby idealnie. Wystarczy wspomnieć, że dotychczas największymi Galaxy były Tab Pro i Note Pro z 12,2-calowymi ekranami.

Czy uważacie, że taki tablet z Androidem miałby sens?

samsung-tablet-12-2

źródło: Nowhereelse przez Sammobile

Komentarze

 • Łukasz Tomkiewicz

  Wincyj cali !

 • dafuq

  Wincyj, wincyj caluf!

 • Igor Domagała

  Ekran 4k i bieri :-)

 • Krzysztofsf

  Przydaloby sie 15 cali jako alternatywa dla Lenovo Yoga 2 Pro

 • Koman

  Według mnie lepiej kupić sobie laptopa, jeśli już chcemy mieć większy ekran, ale co ja się tam znam…

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona