Ważne

Doogee Y100 Plus – większy odpowiednik Y100 Pro z pojemniejszą baterią

Aktualnie jednym z tańszych i ciekawszych telefonów dostępnych w ofercie Doogee jest Y100 Pro, znany również spod nazwy Valencia 2. Urządzenie to jakiś czas temu zadebiutowało w Polsce i tak się składa, że mam okazję je testować (zapowiedź dziś na kanale na YouTube i w osobnym tekście). W Polsce kosztuje 599 złotych, w Chinach – 120 dolarów. Wspominam o cenie nie bez powodu. Okazuje się bowiem, że jego większa wersja ma być tylko nieznacznie droższa.

Z informacji przekazanych mi przez marketing Doogee wynika, że Doogee Y100 Plus zadebiutuje we wrześniu. Jego cena, jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, będzie wynosiła 125,99 dolarów. Pod względem parametrów technicznych zmian będzie niewiele.

Y100 Plus w stosunku do Y100 Pro będzie różnił się przede wszystkim przekątną wyświetlacza – zamiast 5-calowego otrzymamy pół cala więcej. Rozdzielczość nie ulegnie zmianie – wciąż, mimo 5,5-calowego ekranu, będziemy mieli do czynienia z 1280 x 720 pikseli. Większy będzie oczywiście akumulator – zamiast 2200 mAh otrzymamy 3000 mAh, co powinno przełożyć się na niezły czas pracy.

Wśród pozostałych parametrów znajdziemy czterordzeniowy procesor Mediatek MT6735 1,3GHz, aparat 13 Mpix, kamerkę 8 Mpix, 16GB pamięci wewnętrznej, 2GB pamięci operacyjnej RAM oraz LTE.

Doogee kolejny raz pokazuje, że możemy się po nim spodziewać wiele – w dodatku za niewielkie pieniądze.

źródło: Doogee

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona