Ważne

Real Boxing 2 zadebiutuje przed końcem roku!

Pod koniec 2012 roku w App Store zadebiutowała świetna gra polskiego studia Vivid Games, która kilka miesięcy później pojawiła się również w Google Play. Mowa oczywiście o symulatorze walki bokserskiej, Real Boxing. Okazuje się, że prace nad drugą odsłoną tytułu są już na ukończeniu. Podczas targów growych Gamescom dowiedzieliśmy się, że premiera Real Boxing 2 będzie miała miejsce jeszcze w tym roku!

Ja co prawda z boksem mam tyle wspólnego, co nic, jednak sądząc po popularności, jaką cieszy się gra Vivid Games, jestem w mniejszości. Real Boxing 2 zapowiada się po prostu świetnie. Patrząc na pierwszy trailer trudno nie odnieść wrażenia, że rozgrywka będzie jeszcze bardziej realistyczna niż miało to miejsce w oryginale. Wszystko za sprawą technologii Unreal Engine 4, z której Vivid Games czerpie pełnymi garściami. Jak twiedzą – wzniosą tego typu gryu na jeszcze wyższy poziom dzięki oszałamiającej grafice.

Gra wprowadza rewolucyjny tryb kariery z płynnie przenikającym się trybem single i multiplayer, w którym gracze poprowadzą swojego pięściarza od debiutu do zostania bokserską legendą, biorąc udział w setkach różnorodnych wydarzeń, wykonując niezliczone kontrakty oraz pokonując elitę niezwykłych bossów, zdobywając przy tym potężne nagrody i odblokowując nową zawartość.

Każdy zainteresowany może dołączyć również do klubu VIP (wystarczy zarejestrować się pod tym adresem). Jest to szansa na dołączenie do grona beta-testerów, jak również możliwość otrzymywania bonusów i nagród dostępnych wyłącznie dla klubowiczów.

Real Boxing 2 będzie grą Free-to-Play, a zarówno w App Store, jak i w Google Play, ma zadebiutować przed końcem bieżącego roku. Ponizej możecie zobaczyć oficjalny trailer:

Gra Real Boxing pobrana została na urządzenia mobilne ponad 25 milionów razy. Mam wielką nadzieję, że druga odsłona tytułu powtórzy ten sukces.

źródło: Vivid Games

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona