Ważne

Honor oficjalnie zapowiedział konferencję na 10 sierpnia

Niedawno certyfikację w TENAA przeszedł bardzo ciekawy smartfon. Mam tu na myśli kolejnego przedstawiciela rodziny Honor o oznaczeniu kodowym ATH-AL00, który zostanie wyposażony w wysuwany aparat. Chińska firma oficjalnie poinformowała, że na najbliższej konferencji 10 sierpnia poznamy zupełnie nowe urządzenie. Czy Huawei pójdzie w ślady Oppo i ich nietypowych N1 oraz N3 z niecodziennymi aparatami?

Honor ma przed sobą ambitne zadanie. Do końca roku zamierza sprzedać jeszcze 20 milionów smartfonów, poza tym Huawei będzie chciał pozostać na podium największych producentów telefonów komórkowych na świecie. Na pewno tak niecodzienny model ma predyspozycje, aby być równie chętnie kupowany, co inne „honorowe” smartfony.

Wysuwany aparat ma wiele zalet. Przede wszystkim pozwala na zmniejszenie ramek i likwiduje problem wystającego obiektywu. Niestety z biegiem czasu mogą wystąpić problemy z mechanizmem, ale raczej producent postara się nie dopuścić do takich sytuacji. Wszystko wyjaśni się za kilka dni.

wpid-wp-1438680369307.jpeg

Czy bylibyście zainteresowani kupnem takiego Honora?

źródło: Honor przez Gizchina

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona