Wiko VIEW

Honor oficjalnie zapowiedział konferencję na 10 sierpnia

Niedawno certyfikację w TENAA przeszedł bardzo ciekawy smartfon. Mam tu na myśli kolejnego przedstawiciela rodziny Honor o oznaczeniu kodowym ATH-AL00, który zostanie wyposażony w wysuwany aparat. Chińska firma oficjalnie poinformowała, że na najbliższej konferencji 10 sierpnia poznamy zupełnie nowe urządzenie. Czy Huawei pójdzie w ślady Oppo i ich nietypowych N1 oraz N3 z niecodziennymi aparatami?

Honor ma przed sobą ambitne zadanie. Do końca roku zamierza sprzedać jeszcze 20 milionów smartfonów, poza tym Huawei będzie chciał pozostać na podium największych producentów telefonów komórkowych na świecie. Na pewno tak niecodzienny model ma predyspozycje, aby być równie chętnie kupowany, co inne “honorowe” smartfony.

Wysuwany aparat ma wiele zalet. Przede wszystkim pozwala na zmniejszenie ramek i likwiduje problem wystającego obiektywu. Niestety z biegiem czasu mogą wystąpić problemy z mechanizmem, ale raczej producent postara się nie dopuścić do takich sytuacji. Wszystko wyjaśni się za kilka dni.

wpid-wp-1438680369307.jpeg

Czy bylibyście zainteresowani kupnem takiego Honora?

źródło: Honor przez Gizchina

Komentarze

  • Norbert Nowakowski

    Huawei robi coraz ciekawsze urządzenia a Honor naprawdę jest bardzo dobry i ma świetną nakładkę producenta na system . Obecnie testuje Honora 4x i tak dobrego aparatu ze świetnie działającą baterią oraz jakością rozmów w tym przedziale finansowym nie widziałem ( Meizu M1 i Asus Zenfone 1 gen. kosztują podobnie ale mają gorszą optykę aparatu i gorszą jakość rozmów o modemie LTE nie wspominająć ..). Szkoda tylko że bank pamięci ma tylko 4 GB ale można go powiększyć o kartę micro SD do 64 GB ( sprawdzałem i działa ). Dla osób niezdecydowanych albo chcących kupić P8 Lite powiem krótko – nie warto przepłacać bo Honor po prostu jest lepszy :)

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona