Wiko VIEW

Asus nie zapomina o swoim dzwoniącym tablecie – Fonepad 8 FE380CG dostał aktualizację do Androida 5.0

Jednym producentom proces aktualizowania swoich produktów do nowszych wersji systemu Android idzie szybciej, innym wolniej. Seria Fonepad nie jest najważniejszą dla Asusa, przez co na Androida Lollipop musieliśmy nieco poczekać. Najważniejsze jednak, że już jest i dotarł do naszego kraju – aktualizacja dla Fonepad 8 FE380CG z polskiej dystrybucji jest już dostępna.

Android 5.0 Lollipop dla tego właśnie produktu pojawił się co prawda już na początku czerwca (w pierwszej kolejności w Indiach), jednak dopiero teraz, po tych kilku tygodniach, możemy mówić o jego dostępności w Polsce.

Asus-Fonepad8-FE380CG-Android-5.0-aktualizacja

Fonepad 8 FE380CG to urządzenie, które zadebiutowało na początku bieżącego roku z Androidem 4.4.2 KitKat na pokładzie. Oczywiście całość została wzbogacona o autorską nakładkę ZenUI, która dość szczelnie ukrywała wcześniej KitKata, a teraz Lollipopa. Zresztą, użytkownicy tego produktu z pewnością to zauważą.

Jeśli zatem jesteście posiadaczami jednego z wielu Fonepadów z rodziny Asusa, który dzięki modemowi 3G umożliwia również wykonywanie połączeń telefonicznych, sprawdźcie dostępność aktualizacji. Z pewnością już na Was czeka – jeśli nie na belce powiadomień, to w ustawieniach (warto ręcznie zweryfikować jej dostępność).

Zainteresowanych urządzeniem odsyłam do recenzji Asusa Fonepad 8 FE380CG (K106).

Dzięki Damian za info i screen!

Komentarze

  • fn6

    Oby Fonepad Note 6 tez dostał oficjalną aktualizację…

  • Memory

    A ja ciągle czekam z zapowiadaną przez Samsunga na ich stronie aktualizacją mojego forma który nadal jest w sprzedaży do androida 4.3.. Następny sprzęt będzie od Asusa.

  • anTek

    Nie wiecie gdzie go można kupić w PL, inny niż złoty kolor?

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona