Ważne

Czyżbyśmy poznali specyfikację Motoroli Moto X trzeciej generacji?

Dzisiejszego popołudnia, dokładnie o godzinie piętnastej polskiego czasu, odbędzie się konferencja prasowa Motoroli. Spodziewamy się na niej oficajlnej prezentacji co najmniej dwóch modeli: Moto G trzeciej generacji i Moto X trzeciej generacji. I o ile na temat pierwszego z nich wiemy już całkiem sporo (aczkolwiek ciągle nieoficjalnie), tak drugi pozostawał nieco bardziej tajemniczy – do dziś.

Według najnowszych spekulacji, Moto X (2015) ma zaoferować dokładnie taką samą matrycę, jak najnowszy OnePlus Two – 5,5 cala o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli. Ta, w połączeniu z akumulatorem, którego pojemność ma wynieść 3600 mAh, może przełożyć się na naprawdę dobry czas pracy urządzenia, na co chyba wszyscy po cichu bardzo liczymy.

Możliwości fotograficzne ma zapewnić aparat 21 Mpix i kamerka frontowa 5 Mpix, z kolei za działanie całości ma odpowiadać Android w wersji 5.1.1 Lollipop i procesor Qualcomma – wciąż jednak nie wiadomo czy Motorola postawi na Snapdragona 810 czy Snapdragona 808, bo i takie chodzą słuchy. Co ważne, telefon ma zaoferować slot kart microSD i ma być dostępny w wariancie z dual SIM (być może z jednym gniazdem SIM i drugim zamiennie – SIM/SD). Nie wiadomo czy otrzyma skaner linii papilarnych.

Czy powyższe informacje są prawdziwe – najprawdopodobniej dowiemy się już za kilka godzin.

źródło: Droid-life+HelloMotoHK

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona