Ważne

OnePlus One Tab i Two Lite mają zadebiutować do końca 2015 roku

Premiera flagowego OnePlus Two odbędzie się już jutro o godzinie czwartej naszego czasu. Jednak nie będzie to jedyna nowość w tym roku od tej chińskiej firmy – jej przedstawiciele już wcześniej informowali o smartfonie z trochę niższej półki. Co ciekawsze, bardzo prawdopodobne, że w jej ofercie pojawi się także tablet.

Kilka miesięcy temu certyfikację Bluetooth SIG przeszły trzy urządzenia: A2001, A2003 oraz A2005. Pierwszy z nich to właśnie high-endowy Two, o którym więcej dowiecie się z tego wpisu. Na temat dwóch kolejnych modeli nie mamy zbyt wielu informacji. Wszystko wskazuje na to, że A2003 to OnePlus Two Lite, czyli telefon o bardzo dobrej specyfikacji i w atrakcyjnej cenie – po prostu bezpośredni rywal dla Meizu, Xiaomi czy Honor.

Ma zostać wyposażony w ekran Full HD, 2 lub 3 GB RAM oraz procesor od Qualcomma, zapewne Snapdragon 808. Z kolei A2005 to długo zapowiadany tablet, czyli OnePlus One/Two Tab. Cóż, jego dane techniczne pozostają owiane tajemnicą, ale już od dawna pojawiają się doniesienia o trwających nad nim pracach. Jestem ciekaw, czy faktycznie Chińczycy zdecydują się na wejście w ten coraz trudniejszy segment urządzeń.

Niewykluczone, że na jutrzejszej konferencji poznamy więcej niż jeden model. Na pewno OnePlus musi uzupełnić swoją gamę o kolejne nowości – bez tego osiągnięcie oczekiwanej sprzedaży (3-5 milionów) będzie bardzo trudne do osiągnięcia.

* na zdjęciu OnePlus One

źródło: Android Headlines

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona