Nju Mobile zwiększa pakiet w ofercie Jeden na wszystko – z 2GB do 5GB!

Wszyscy lubimy dostawać więcej za mniej lub, ewentualnie, za te same pieniądze. Dlatego też osoby korzystające z oferty Jeden na wszystko w Nju Mobile z pewnością ucieszą się z wprowadzonej w niej zmianie – dość istotnej. Otóż w ramach oferty dostępny pakiet internetu ulegnie znacznemu zwiększeniu – z 2GB do 5GB, oczywiście w dalszym ciągu za tą samą kwotę. Lubimy to!

Jeden na wszystko to oferta, w ramach której aktualnie za 39 złotych użytkownicy otrzymują nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci (również na numery stacjonarne) i SMSy oraz transfer danych w ramach pakietu 2GB. Od 28 sierpnia w życie wejdzie zmiana w usłudze, która obejmuje wzrost pakietu danych z 2GB do 5GB bez żadnych dodatkowych opłat.

Warto rzucić okiem na zapis regulaminu, który wejdzie w życie w dniu 28 sierpnia bieżącego roku:

„1.3. Po wykorzystaniu 5 GB w danym okresie rozliczeniowym prędkość transferu danych zostaje ograniczona do 64 kb/s.

1.4. Jeżeli Abonent nie wykorzysta 5 GB w danym okresie rozliczeniowym, niewykorzystane MB nie przechodzą na kolejny okres rozliczeniowy (tj. nie powiększają puli na transfer danych bez ograniczonej prędkości transferu w kolejnym okresie rozliczeniowym).”

W związku ze zmianą warunków umowy aktualni klienci Nju Mobile mogą wypowiedzieć umowę w ciągu 30 dni od otrzymania powiadomienia. Zmiana pakietu natomiast nastąpi wraz z początkiem najbliższego okresu rozliczeniowego każdego z abonentów po 28.08.2015.

źródło: Telix

Komentarze

 • Pierwszy

  Ciekawe ilu wypowie umowę?

  • Kolega

   NIKT, bo to umowa bezterminowa z miesięcznym okresem wypowiedzenia, o czym autor wpisu powinien wspomnieć skoro z takim namaszczeniem wspomina o możliwości wypowiedzenia.

   • Diggy Orwel

    Właśnie sam się zastanawiam po co pisać takie rzeczy skoro i tak można było rozwiązać z zachowaniem 30 dni.

 • Krzysztofsf

  Wybiore chyba jednak prawie identyczna oferte abonamentowa plusa za 49,90, gdzie dla przenoszacych pierwsze 6 miesiecy jest bez oplat (uciekam z t-mobile gdzie mam gorsze od aktualnej oferty przedluzeniowe)

  • Sss

   A ogólnie masz 18 mscy na łańcuchu bez żadnej możliwości zmiany oferty

  • Opv

   To nie tak – masz 3 miesiące w gratisie i tylko pod warunkiem, że u aktualnego operatora opłacasz rachunek – przechodzenie z pre-paida nie daje gratisów. W sumie jest 6 miesięcy abonamentu gratis, ale na takiej zasadzie, że z Plusem możesz podpisać umowę 3 miesiące przed końcem aktualnej, stąd 3 miesiące nie płacisz będąc jeszcze w T-mobile i kolejne 3 miesiące gratis już będąc w Plusie, jeśli przechodzisz z abonamentu.
   Ja taką ofertę mogę mieć za 25 zł miesięcznie i to dopiero jest świetna propozycja, ale BARDZO przeszkadza mi umowa na 2 lata i prawie na pewno wezmę nju, by w razie czego móc w moment uciec tam gdzie będzie jeszcze atrakcyjniej. Jeśli tylko zawsze będę płacił 39 zł w nju (w teorii można przecież zapłacić tylko 9 zł, ale w “Jeden na wszystko” w moment płaci się maksymalną kwotę), to szybko zmienię na nową Heyah, gdzie za tę samą kwotę jest 6 GB internetu.

   • Krzysztofsf

    Jeden rachunek w T-mobile mam juz na czas nieokreslony, drugi przechodzi w nieokreslony 31-o sierpnia.
    Czy Plus nie da mi tych 6 miesiecy gratisu na kazdym z numerow?

    • Opv

     Liczy się tylko to czy numer przenosi się z rachunku czy z pre-paid’a (to info jest na stronie oraz wiele razy dzwoniłem na infolinię), ale max można uzyskać 3 miesiące gratis po tym jak już się jest “w pełni” w Plusie. Jak już wspomniałem wyżej umowę z Plusem można podpisać już na 3 miesiące przed końcem aktualnej i stąd to w sumie pół roku. Co prawda już wybrałem nju, ale gdybym sam w tym momencie przenosił numer do Plusa, to miałbym razem 4 miesiące gratis, tylko dlatego, że u aktualnego operatora został mi miesiąc do końca umowy, co niezależnie od wyboru operatora idealnie mi się zgra z miesięcznym wypowiedzeniem.

 • Kamolak

  Zajebiście!
  Dodając do tego “im dłużej, tym lepiej” czyli potrojenie pakietu danych dla osób ze stażem >12 miesięcy będę miał 15GB internetu!

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona