Ważne

Nju Mobile zwiększa pakiet w ofercie Jeden na wszystko – z 2GB do 5GB!

Wszyscy lubimy dostawać więcej za mniej lub, ewentualnie, za te same pieniądze. Dlatego też osoby korzystające z oferty Jeden na wszystko w Nju Mobile z pewnością ucieszą się z wprowadzonej w niej zmianie – dość istotnej. Otóż w ramach oferty dostępny pakiet internetu ulegnie znacznemu zwiększeniu – z 2GB do 5GB, oczywiście w dalszym ciągu za tą samą kwotę. Lubimy to!

Jeden na wszystko to oferta, w ramach której aktualnie za 39 złotych użytkownicy otrzymują nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci (również na numery stacjonarne) i SMSy oraz transfer danych w ramach pakietu 2GB. Od 28 sierpnia w życie wejdzie zmiana w usłudze, która obejmuje wzrost pakietu danych z 2GB do 5GB bez żadnych dodatkowych opłat.

Warto rzucić okiem na zapis regulaminu, który wejdzie w życie w dniu 28 sierpnia bieżącego roku:

„1.3. Po wykorzystaniu 5 GB w danym okresie rozliczeniowym prędkość transferu danych zostaje ograniczona do 64 kb/s.

1.4. Jeżeli Abonent nie wykorzysta 5 GB w danym okresie rozliczeniowym, niewykorzystane MB nie przechodzą na kolejny okres rozliczeniowy (tj. nie powiększają puli na transfer danych bez ograniczonej prędkości transferu w kolejnym okresie rozliczeniowym).”

W związku ze zmianą warunków umowy aktualni klienci Nju Mobile mogą wypowiedzieć umowę w ciągu 30 dni od otrzymania powiadomienia. Zmiana pakietu natomiast nastąpi wraz z początkiem najbliższego okresu rozliczeniowego każdego z abonentów po 28.08.2015.

źródło: Telix

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona