Ważne

Urządzenia od Allview z Windows 10 już pod koniec miesiąca

Allview ma w swojej ofercie sporo bardzo ciekawych urządzeń. Często charakteryzują się one tym, że posiadają stosunkowo dobre podzespoły w bardzo przyzwoitych cenach. Z oficjalnych informacji wiadomo, że niektóre z urządzeń tej firmy już pod koniec miesiąca otrzymają aktualizację do Windows 10.

Windows 10 na pewno zagości w Allview Wi8G. Jest to 8-calowy tablet z 1 GB pamięci operacyjnej, procesorem Intel Atom Z3735G i przede wszystkim łącznością sieci 3G. Kolejnym urządzeniem ma być Impera i8 z 8-calowym wyświetlaczem, procesorem  Intel Atom Z3735E, 1GB pamięci RAM oraz dwoma slotami na karty SIM.

Większe urządzenia również otrzymają najnowszego Windowsa. Pierwszy w kolejności będzie Allview Wi10N PRO charakteryzujący się obecnością 10,1-calowego wyświetlacza, 2GB RAM, procesorem Intel Atom Z3735G oraz dodawaną do zestawu klawiaturą. Oprócz tego aktualizacja pojawi się dla modelu Impera i10G z 9,7-calowym wyświetlaczem, układem Intel Atom Z3736D oraz 2 GB pamięci operacyjnej.

Windows 10 zacznie się pojawiać w tych urządzeniach dokładnie 30 lipca bieżącego roku, czyli dzień po oficjalnej premierze samego systemu.

Źródło: tablet-news

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona