Ważne
Wiko VIEW

Poznaliśmy pierwsze zrzuty z nowym wyglądem nakładki od Sony

Niedawno informowałem, że Sony szykuje jakieś zmiany w nakładce na system. Teraz pojawiły się pierwsze zrzuty potwierdzające to, że faktycznie pojawią się nowości… tylko czy są one aż tak rewolucyjne?

Jak możecie zauważyć na poniższych zrzutach ekranów zmian jest bardzo mało. Minimalnie zmieniły się ikony, czcionka jest nieco inna, a dodatkowo pojawiła się dedykowana aplikacja internetu (do tej pory cały czas miałem do czynienia z urządzeniami od Sony z preinstalowanym Chrome). Z widocznych zmian to tyle.

Biorąc pod uwagę tylko powyższe zrzuty ekranów myślę, że nie możemy tu mówić o całkowicie nowej nakładce na system. Może całość wygląda nieco lepiej, ale jakoś “szału nie ma”. Mam nadzieję, że producent jednak zmieni coś jeszcze lub chociaż doda jakieś ciekawe, nowe funkcje.

Źródło: phonearena

Komentarze

 • śmierdzi fejkiem, dla mnie to wygląda jak nova launcher z ustawionym motywem ikon “lolipop” efekt jest taki sam

  • Konrad Uroda-Darłak

   Oby, bo jeśli nie, to nawet niech się tym nie ośmieszają.

   • otacon1k

    Wszystko to jak najbardziej prawda. Polecam zapoznać się z notka prasową Z przed dwóch dni. Sony zaczyna budować launcher praktycznie od zera (na początek udostępniono wersjie zbliżona do Aosp z podstawowymi aplikacjami od Sony). Do któregoś tam września 500 wybrańców że Szwecji ma współpracować z Sony i dawać pomysły na wygląd nowej nakładki (coś a la Windows Insider)

    • Konrad Uroda-Darłak

     No to trochę lipton. No ale zobaczymy jak to będzie ostatecznie wyglądać.

  • Mack

   bez różnicy ;)

 • Maciej Szkudlarek

  Coś mi się wydaje że jest motyw który sprawi że “stara” wersja będzie wyglądać właśnie jak “nowa”

 • Gość

  Jak narazie to nie powala na kolana.Stary styl po stokroć ładniejszy.Podobne motywy są już w sklepie gogle.Żadna rewelacja ale poczekam na efekty końcowe.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona