Ważne

Krótko: Premiera nowej wersji MIUI już w sierpniu

Xiaomi to jeden z najmłodszych graczy na rynku mobilnym, ale przez krótki okres swojego istnienia zdołał stać się czwartym producentem telefonów na świecie. Za ich sukcesem stoją modele Mi, na których pokładzie ujrzymy MIUI, system bazujący na Androidzie. Nową odsłonę tego oprogramowania ujrzymy już w sierpniu.

MIUI 7 ma zadebiutować na specjalnej prezentacji, która ma odbyć się 16 sierpnia. Wtedy poznamy wszystkie szczegóły na jego temat. Na razie jesteśmy pewni, że będzie bazował o Androida 5.1 Lollipop. Warto wspomnieć, że ta data jest standardem dla Xiaomi – prawie zawsze w połowie ósmego miesiąca organizowane były konferencje, na których ogłaszano m.in. obniżki cen niektórych modeli.

Prawdopodobnie aktualizacja do nowego MIUI będzie dostępna dla następujących urządzeń: Mi3, Mi4, Mi4i, Mi Note, Mi Note Pro i Redmi Note. Dotychczas Xiaomi nie odniosło się oficjalnie do tych wieści. Jednak wkrótce możemy spodziewać się kolejnych informacji na temat nowego oprogramowania dla urządzeń Mi, a także przybliżonej daty udostępnienia aktualizacji.

źródło: MyDrivers przez Gizmochina

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona