Ważne

Specyfikacja Huawei Y6 Scale ujawniona

Huawei z miesiąca na miesiąc rośnie w siłę i obecnie jest znaczącym graczem na rynku. Jego portfolio składa się z bardzo dobrze wykonanych urządzeń, które z powodzeniem rywalizują z telefonami największych producentów na świecie.

Chińczycy nie spoczywają na laurach i pracują nad kolejnymi produktami, m.in. flagowym phabletem Huawei Mate 8, który zadebiutuje we wrześniu na targach IFA w Berlinie. Co ciekawe, niedługo zaprezentują też oficjalnie budżetowy Y6 Scale, mimo wcześniejszych doniesień o zamiarze porzucenia low-endów.

Huawei Y6 Scale

Sercem urządzenia jest czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 210 o taktowaniu 1,1 GHz, grafika Adreno 304 i 1 GB pamięci RAM. Na pliki przeznaczono 8 GB rozszerzalnej pamięci (przy pomocy karty microSD). Użytkownicy dostaną również do dyspozycji aparat 8 Mpix i kamerkę 2 Mpix. Wszystko, co potrzeba wyświetli 5-calowy ekran o rozdzielczości HD (720 x 1280 px).

Urządzenie o grubości 8,3 mm i działające pod kontrolą systemu Android 5.0 Lollipop z nakładką EMUI, zasili akumulator o pojemności 2 200 mAh. Na pokładzie ma się również znaleźć moduł LTE.

Całość wyceniono na około 165 dolarów. Na rynku pojawi się prawdopodobnie 30 lipca.

[Aktualizacja, godz. 23:01]

Jak słusznie zauważył nasz redakcyjny kolega Albert, Huawei Y6 Scale będzie pod względem specyfikacji klonem Honor 4A.

Źródło: phoneArena

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona