Ważne

Axon Phone w wersji z czytnikiem linii papilarnych

Tydzień temu swoją oficjalną prezentację miał Axon Phone od ZTE. Dziś dowiadujemy się, że pojawi się jeszcze jedna wersja tego smartfona z ciekawym dodatkiem.

Specyfikacja Axon Phone robi sporo dobrego wrażenia. Do dyspozycji mamy 5,5-calowy wyświetlacz Quad HD, procesor Qualcomm Snapdragon 810, 4 GB pamięci RAM i 32 GB miejsca na pliki użytkowników. Oprócz tego w smartfonie znalazło się miejsce na podwójny aparat o matrycy 13 Mpix na tyle oraz 8 Mpix na przodzie. Całość została wyceniona na zaledwie 449 dolarów, więc jest to niewątpliwie bardzo atrakcyjna cena za sprzęt o takich podzespołach.

Jeśli jednak komuś mało dodatków w tym smartfonie, to ZTE przygotowało wersję z czytnikiem linii papilarnych. Wersja z tym „bajerem” pojawiła się właśnie w TENAA, więc bardzo prawdopodobne, że już niedługo urządzenie zostanie oficjalnie zaprezentowane.

Na chwilę obecną nie wiadomo kiedy smartfon zostanie zaprezentowany oraz jaka będzie jego cena. Nic nowego nie wiemy również na temat rozszerzenia dystrybucji Axon Phone do innych krajów, w tym Polski.

Źródło: phonearena

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona