Zobaczcie ciekawą koncepcję smartfona-konsoli Nintendo

Pomysłowość i kreatywność artystów ciągle nas zaskakuje. Chociaż często tworzą oni koncepcje “z kosmosu”, które nie mają najmniejszych szans trafić do masowej produkcji, to zdarza się, że spod ich rąk wychodzi pomysł produktu, który z pewnością zyskałby aprobatę sporej klienteli. Nie inaczej byłoby ze smartfonem-konsolą Nintendo.

Wśród Was na pewno są liczni “gamerzy”, którzy swoją przygodę z konsolami zaczynali od Nintendo. Sam do dziś, gdy tylko wrócę myślami do Nintendo 64, samoistnie uśmiecham się od ucha do ucha. Sami więc rozumiecie, że ktoś w końcu musiał stworzyć koncepcję smartfonu-konsoli sygnowaną logo japońskiego producenta.

Oprócz oczywistej zalety w postaci dołączanego “pada” (nie ma to jak fizyczne przyciski, a nie wirtualne na ekranie) na fotografiach widzimy jeszcze kilka ciekawych rozwiązań – możliwość dołożenia dodatkowej baterii, pamięci lub aparatu (zdjęcie nr 3) oraz tryb 8-bitowy, oszczędzający baterię (zdjęcie nr 6).

Co byście powiedzieli, gdyby smartfon-konsola pojawił się w sprzedaży? Bylibyście skłonni go kupić? Z doświadczenia wiemy, że podobne rozwiązania od Nokii czy Sony radziły sobie z powodzeniem na rynku, ale produkt z logo Nintendo na 100% okazałby się sukcesem, zwłaszcza w rodzimej Japonii.

Źródło: phoneArena

Komentarze

 • Aki

  Hmm… Xperia Play mi się skojarzyła…
  ona miała właśnie fizyczne przyciski dedykowane graniu (i nie powiem grało się na tym naprawdę wygodnie), niestety tam zawaliła konfiguracja sprzętowa, która już w momencie wychodzenia na rynek była co najwyżej średnia…

  osobiście jestem wielkim fanem N (mam 3DS’a i super się bawię), nie chciałbym jednak by zaniechali swoje “klasyczne” konsole na rzecz takiej hybrydy.

 • DiamondBack

  “Tryb 8-bitowy” – Nie wychodziłbym z niego, nigdy! :D

 • Marcin360360

  A co byscie powiedzieli gdyby przyciski były rozsowane po bokach a nie w dul?

  • Marcin360360

   Dół!

  • Tomasz Lenartowski

   Że nie chcę bo wolę mieć osobno konsolę do grania a osobno telefon. Nie chcę postradać konsoli jak mi znowu zdechnie telefon ;()

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona