Ważne

Asus już pracuje nad Padfonem S2, który ma zadebiutować w marcu

Asus Padfone to niewątpliwie jedna z najciekawszych linii urządzeń, jakie znajdziemy na rynku mobilnym. W tym zestawie otrzymujemy smartfon, który możemy w każdej chwili zadokować w tablecie – rozwiązanie całkiem pomysłowe. Według ostatnich wieści, nowa wersja ma zadebiutować już w marcu. Co o niej aktualnie wiemy?

Asus Padfone S2 będzie topowym sprzętem. Ostatnie przecieki mówią o obecności 4 GB pamięci operacyjnej, z kolei na nasze dane mamy otrzymać, zależnie od wybranego wariantu, 32 lub 64 GB pamięci wbudowanej. Na pokładzie nie zabraknie także niezłych aparatów. Z tyłu ma znaleźć się matryca 20,7 Mpix, natomiast na froncie ujrzymy kamerkę 8 Mpix.

Sam smartfon będzie posiadał ekran 5,5 cala, a będzie zasilany przez baterię 3060 mAh. Z kolei tablet zaoferuje 10-calowy wyświetlacz i znacznie większe ogniwo 5100 mAh. Warto wspomnieć, że nowy Padfone ma być jednym z pierwszych urządzeń, które otrzymają Snapdragona 820. Chociaż zaszczyt bycia pierwszym telefonem z tym układem – podobno – przypadnie Xiaomi Mi5 Plus.

Na chwilę obecną nie znamy nawet przypuszczalnej ceny Asusa Padfone S2. Na pewno nie będzie o wiele niższa w przypadku poprzedników – granica 600 dolarów zostanie przekroczona. Myślę, że szykuje się jedna z lepszych propozycji pierwszej połowy 2016 roku.

* na zdjęciu Asus Padfone S

źródło: MobiPicker przez Phone Arena

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona