Ważne

Honor 3C otrzymał aktualizację do Androida 4.4 KitKat

Honor 3C zadebiutował na polskim rynku w listopadzie w zeszłego roku. Mimo że był nowością w gamie urządzeń chińskiej firmy, działał pod kontrolą przestarzałego już wtedy Androida 4.2.2 Jelly Bean. Pierwsza zapowiedź aktualizacji pojawiła się w grudniu. Jednak dopiero teraz producent zdecydował się wypuścić KitKata z nową wersją nakładki EMUI dla swojego budżetowca.

Honor 3C stanowi jedną z ciekawszych propozycji w segmencie przystępnych cenowo smartfonów. Pięciocalowy ekran HD, Mediatek MT6582 z 4 rdzeniami ARM Cortex A7 1,3 GHz, 2 GB RAM, 8 GB pamięci wbudowanej – całość prezentuje się całkiem nieźle. Jeżeli chcecie dowiedzieć się o nim czegoś więcej, zapraszam do przeczytania recenzji.

Pierwotnie aktualizacja miała ukazać się w styczniu 2015 roku. Niestety dopiero teraz użytkownicy low-endowego Honora mogą ujrzeć Androida 4.4 KitKat na swoich urządzeniach. Oprócz zmian wynikających z nowej wersji systemu operacyjnego, warto wspomnieć o obecności odświeżonej nakładki EMUI 3.0, która została poprawiona względem poprzedniczki.

Na razie aktualizacja nie jest dostępna przez kanał OTA (Over-The-Air). Natomiast producent udostępnił już nowe oprogramowanie, które możecie pobrać stąd (plik .ZIP waży 867 MB). Jest dostępna również instrukcja krok po kroku w języku angielskim, a jej spolszczona wersja pojawi się w poniedziałek.

źródło: Honor Polska

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona