Ważne

Microsoft Hyperlapse już oficjalnie dostępny w Google Play

Już w maju Microsoft zaprezentował w Google Play wersję beta aplikacji Hyperlapse. Natomiast niedawno pojawiła się również testowa Cortana, a Hyperlapse jest już dostępny oficjalnie dla urządzeń, które posiadają co najmniej Androida 4.4. Na co pozwala ten program?

Dzięki Microsoft Hyperlapse możemy robić stabilizowane filmy w przyspieszonym tempie. Później wybieramy najciekawsze wideo i ustalamy tempo jego odtwarzania – ta wartość wynosi pomiędzy 1, a 32 razy. Resztę pozostawiamy algorytmom aplikacji. Producent chwali się obecnością selfie lapses, działającym na podobnej zasadzie, ale wykorzystującym frontową kamerkę. Nie zabrakło również funkcji, pozwalającej szybko udostępnić na portale społecznościowe nasze małe dzieła filmowe.

Microsoft Hyperlapse działa na smartfonach lub tabletach z Androidem 4.4 lub 5.0 (w podanych informacjach nie pojawiła się wzmianka o 5.1 Lollipop). Możecie ją oczywiście darmowo pobrać ze sklepu Google Play. Z kolei na tytułowym wideo zobaczycie zasadę działania programu. Jeżeli chcielibyście poznać więcej informacji na jego temat, polecam zajrzeć na stronę firmy z Redmond, gdzie wszystko zostało bardzo dokładnie wytłumaczone.

źródło: Google Play przez Phandroid

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona