Sprawdź czy wygrałeś jeden z pięciu smartfonów Honor 6 Plus!

Rozwiązanie honorowego konkursu

Pięć lat to szmat czasu. Ale właśnie tyle (a teraz to już + miesiąc) minęło od założenia przeze mnie portalu, na którym aktualnie przebywacie. Z tej racji w ostatnim czasie odbyło się kilka konkursów (Honor i Samsung), jeden wciąż trwa (myPhone), a co najmniej dwa kolejne wciąż przed Wami! Tak, oszalałam, ale mam nadzieję, że ku Waszej uciesze! ;)

Pierwszy konkurs z hasłem przewodnim #honorowapiątkaztabletowo zakończył się już kilka dni temu. Przez ten czas z członkami redakcji debatowaliśmy nad pracami konkursowymi. Nie ukrywam, że część z Was bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie swoją pomysłowością i kreatywnością. Zdecydować, które prace powinny wygrać, nie było łatwo. Jak to dobrze, że miałam pięć telefonów do rozdania!

Po dość długich obradach, jury składające się z członków redakcji Tabletowo (Albert, Kacper, Łukasz, Tomasz, Jakub i ja) ogłasza, co następuje. Oto najlepsze, naszym zdaniem, prace konkursowe. Tym samym – zwycięskie prace!

Instagram:

https://instagram.com/p/4AEYP5Rqwa/

Twitter:

Facebook:
>Nie wiem dlaczego filmik z Fb nie chce się osadzić we wpisie. Możecie go jednak zobaczyć tutaj.

YouTube:

https://www.youtube.com/watch?v=2OLp4XVi1pU

Mejl:

https://vine.co/v/eJgU2EU6u1z

Wszystkim dziękujemy za udział w konkursie, a zwycięzcom serdecznie gratulujemy! Całą piątkę proszę o kontakt mejlowy – katarzyna.pura(małpka)tabletowo.pl. Na podanie danych teleadresowych, zgodnie z regulaminem, macie siedem dni od ogłoszenia wyników.

Jak Wam się podobają wybrane przez nas prace?

Komentarze

 • FlashMan

  Świetne! Zasłużone nagrody :D

 • koyo

  Uważam, ze to nie fair, ze wygrywają prace które były publikowane w kilku mediach. Założeniem konkursu było 5 nagród za 5 różnych mediów. Osoby nie posiadające facebooków itd. miały okazje wysłać prace mailem ale z założenia miały mniejsze szanse niż Ci którzy wysyłały na maila i na facebooka i na tweetera itd..

  • koyo, wydaje mi się, ba! jestem przekonana, że to był najbardziej sprawiedliwy konkurs, jaki mogłabym zorganizować. Każdy miał tyle szans, ile chciał. To, że ktoś nie korzysta z któregoś medium, to jego wolny wybór. A mimo wszystko udział w konkursie mógł wziąć.

   Wygrały prace, które naszym zdaniem są najlepsze. A to, że ktoś publikował swoją pracę w kilku miejscach, nie było zabronione regulaminem. Wprost przeciwnie – im więcej portali, tym większa szansa na wygraną (teoretycznie).

   I jeszcze jedno: osoba, która wygrała z mejla, poza tym, że zamieściła pracę na Twitterze (i Vine), przysłała nam mejlowo swoją pracę (nie linki do niej, tylko samą pracę). Więc zdecydowanie można ją traktować jako jedna z prac mejlowych.

   Więc już nie popadajmy w paranoję, proszę.

   • koyo

    To nie kwestia paranoi a żle, wg mnie, napisanych zasad. Z tego co rozumiem, mail był dla osób nie udzielających się w tzw. nowych mediach, w związku z tym nie jest sprawiedliwym aby zwiększać szanse na wygraną zakładając specjalnie na tę okazję konta na portalach społecznościowych. W ten sposób łatwo można manipulować wynikiem – nie mówię, że tak było, ale to możliwe.

    Poza tym to dyskryminowanie osób, nie udzielających się aktywnie we wszelkich społecznościowych tworach. Chcieliście żeby było sprawiedliwie a wyszło inaczej.

    Mam propozycje – opublikujcie wszystkie prace, które dostaliście, posegregujcie je na podstawie medium do jakiego były zgłoszone i pozwólcie ocenić waszym czytelnikom.

    • Przykro mi, że tak uważasz, ale oczywiście masz do tego prawo.

     Na propozycję nie przystanę. Wybór powyższych prac jest ostateczny.

     • koyo

      Niech będzie ostateczny. Co to zmienia ? Na czym polega problem abyśmy mogli zobaczyć prace wszystkich kandydatów ?

     • Proszę mi wybaczyć, ale nie widzę takiej potrzeby.

     • koyo

      Przecież to nie kwestia potrzeby, a chęci.

     • Gryfolud

      I tak jak wcześniej pisałem, chyba nie do końca dobrze trafiliście z mailem a instagram i YT super gratuluje zwycięzcom i nie do końca było jednak sprawiedliwie a miałem zamiar grac o inne nagrody a okazało się, że i tutaj całkiem co innego wygrywa niż ktoś się spodziewa.

     • Powtórzę to, co powyżej – nigdzie nie było napisane, że Instagram = zdjęcie/grafika, mejl = tekst, itd.

     • Gryfolud

      Zgadzam się, to prawda nigdzie nie pisało. Ale jak czytałem regulamin i czekałem jaka praca wygra w danej kategorii to spodziewałem się tego i napewno nie tylko ja że że właśnie instagram wygra zdjęcie mejl tekst itd.

    • Gryfolud

     Zgadzam się z koyo, na youtube powinien wygrać filmik i to uważam że sprawiedliwe, instagram zwycięskie zdjęcie też dobrze, twitter nawet spoko bo tu mamy różnorodność podobnie jak na facebooku, co do meila to kaszana bo powinien wygrać tekst i to by było sprawiedliwe. Choc konkurs był dla każdego ale i tak z meilem najbardziej dowaliliście.

     • Gryfolud

      Ale nie chce tu obrażać zwycięzcy meila bo pomysł nawet fajny ale powinien wygrać w innej grupie jak już;) a osoby co pisały meile mogą czuć się oszukane.

     • Proszę zauważyć, że nie było nigdzie napisane (ani wprost, ani w domyśle), że mejlowo ma wygrać praca pisemna.

     • Gryfolud

      To prawda nigdzie nie pisało, że mejl będzie napisany ale spodziewałem się wiersza, rymowanki, tekstu, dowcipu nie wiem coś w tym stylu bo to co wygrało to lipa w tej kategorii w innej spoko jak dla mnie nie wiem co inni myślą zwycięzca na mnie może być zły ale chodzi mi o to że powinien wygrać w innej kategorii.

    • tylik

     Ja pierdziele :) akurat nie brałem udziału w tym konkursie, udział był DOBROWOLNY. Po co te żale i roszczenia? Organizator konkursu wybrał prace które uważał za lepsze/fajniejsze. Czytając te komentarze robi się po prostu przykro. Przytoczę historyjkę którą usłyszałem od znajomego pracującego w strefie promocyjnej na Rajdzie Polski.
     -Da Pani koszulkę.
     -Niestety nie mogę, jestem w pracy.
     -Ale da Pani koszulkę.
     -Nie mogę, sama dostałam jedną.
     -To da mi Pani swoją.
     -A ja w czym będę chodziła?
     -Pani dadzą drugą, a mi nie dadzą!
     Niestety tak widzę te komentarze. Zwycięzcom oczywiście gratuluję :)

   • Gryfolud

    Ja choć nie brałem udziału a tylko przyglądałem się temu i czekałem jakie prace wygrają, spodziewałem się że meil będzie tekstem i jak czytałem kto w jakiej grupie wygrał za pierwszym razem nie znalazłem meila tylko po wnikliwym przeszukiwaniu odnalazł się kto wygrał. I napewno wielu uczestników liczyło na wygraną tekstową i takiej się spodziewali, mail to mail a reszta w miare spoko ;)

    • Glee

     A ja się zgadzam akurat z Panią Kasią – zacznijmy od Instagrama – da się dodawać zdjęcia i filmy okej. Facebook – filmy, zdjęcia tekst, Twitter – zdjęcie tekst czy to tam jest, więc jeżeli na meilu każdym da się dodawać załączniki, czyli zdjęcia i filmy, to nie widzę problemu, że Ty tak nie zrobiłeś. Trzeba było wychodzić poza szablon to byś może wygrał. Mimo, że ją w ostatniej chwili uznałem swoją pracę za słabą i po prostu odpuściłem, to uważam, że zasady były najbardziej sprawiedliwe jakie się da.

     • koyo

      Wg. mnie problem nie polega na typie pracy w danym medium a na zgłaszaniu tej samej pracy kilka razy.

     • Gryfolud

      Pisałem nie brałem udziału, miałem zamiar grać o MyPhona, tylko chciałem sprawdzić jak jest tutaj z przyznawaniem nagród, bo racje ma koyo, że praca nie powinna być dodana ta samo w każdym medium jak już to tak nazywamy, ale też właśnie różnorodność tych prac czyli żeby wszystko nie wygrały filmiki.

     • Gryfolud

      Ale ja nie mam zastrzeżeń, że prace które mają wygrać są z góry ustawione moja siostra kiedyś grała i wygrywała koleżanka kiedyś wygrała tablet kruger&matz i wiem, że różni ludzie wygrywają i nie jest to ustawiane no chyba że liczba głosów bo to jakoś się sztucznie nabija ale jak jest jury to co innego ma się pewność, że wygra właściwa osoba ale mi chodzi o to, że spodziewałem się różnorodności wśród zwycięzców i jak ktoś dziś pisał już myślał że na instagramie wygra filmik to tak jak na YT by wygrał wrzucony tekst który ma 100 słów i trwa tylko 1 sekundę ;)

  • Zawsze znajdą się niezadowoleni, którzy przyjdą prawić o tym co jest fair, a co nie i mają złoty środek na przeprowadzenie idealnego konkursu. Niemniej to daremne żale. Zasady zostały spisane, konkurs przeprowadzony, prace wybrane i żadne marudzenie tego nie zmieni. Najbardziej ubawił mnie komentarz o dyskryminacji. Po pierwsze startując w konkursie decydujecie się na zasady jego prowadzenia, zanim w nim wystartujecie. Po drugie nikt nie zmusza do uczestnictwa w nim, jeżeli te zasady nie odpowiadają waszemu światopoglądowi – wolna wola. Po trzecie według tego rozumowania dyskryminujemy też osoby bez internetu, bo nie mają wcale, albo mają utrudnioną drogę do uczestnictwa w takim konkursie i pewnie jeszcze wiele innych grup społecznych.

   Nikt też nie broni przed założeniem konta w różnych mediach i wysyłaniem swoich prac. Nie naszym problemem jest wybór użytkownika, by w tych portalach nie uczestniczyć. Natomiast, po naszej stronie jest upewnienie się, że nie są to fejkowe kota do zwiększania szans. Z tym że szczerze wątpię, by te osoby były na tyle kreatywne, aby dla każdego z tych mediów przygotowywać inne prace i liczyć na łut szczęścia.

   Nie ma też mowy o publikowaniu wszystkich prac. Jest ich dużo i ich publikacja nie prowadzi do niczego, poza niepotrzebną dyskusją o tym co się komu podoba i co jego zdaniem być powinno, a co nie. Od tego jesteśmy my z gronem osób, które wspólnie głosowały nad tymi pracami. Koniec kropka.

   Reasumując. Proszę zakończyć te dywagacje i cebulowe marudzenie, bo do niczego sensownego to nie prowadzi, a tylko zaśmieca wątek. Zachowajcie żale dla siebie i cieszcie się z wygranych innych. Są inne konkursy, do których również zapraszamy. Jeżeli tu wam się nie udało, to może uda wam się w innych. Próbować trzeba. Nie zawsze się wygrywa.

   Jeszcze jedno. Uważam te dyskusje za zakończone i dalsze wylewanie żali będzie po prostu moderowane lub trwale usuwane bez ostrzeżenia. Dziękuję za uwagę i życzę owocnych startów w innych konkursach. Powodzenia.

   PS jeszcze raz gratulujemy wszystkim wygranym i dziękujemy za wspólną zabawę!

   cc @gryfolud:disqus @disqus_DP8s4BaniL:disqus

   • Gryfolud

    Pekinie komuna wróciła, brak wolności słowa i cenzura:/ a kiedyś internet służył do tego aby właśnie wylać swoje smutki i żale i podyskutować. Ale dobrze koniec tematu i moich dywagacji.
    Dobranoc :)

 • Glee

  Wow, wielkie zaskoczenie w Instagramie – myślałem, że wygra filmik!

 • Łukasz

  Troszkę tutaj koledzy racji mają. Gratulacje dla zwycięzców :)

 • Bartoosh21

  Ludzie jesteście na prawdę dziwni żeby nie użyć gorszego określenia.. Dają to jeszcze będziecie jęczeć że źle dają.. Idziemy weź tu wierz w ludzi.. Każdy kto nie wygrał może mieć pretensje.. To ni matura żeby właściwe odpowiedzi były pod klucz.. Liczyła si opinia organizatorów.. Każdy ma inny gust wiec te ale prace zostałby inaczej ocenione przez innych ludzi..

  • Łukasz

   Rację masz,dobra robota dla organizatorów za nagrody. to prawda ile ludzi tyle gustów, ale czy nie ciekawiej by było jakby w każdej kategorii co innego wygrało, bo jakby to wyglądało jak wszystkie 5 nagród zgarnęłyby filmy, a czym większa różnorodność tym ciekawiej. ;)

 • Gryfolud

  Zawsze pozostaje dobrze prześledzić regulamin i czy nagrody na pewno należą się tym co powinni je dostać. Nie raz spotykałem się, że były zmiany wśród zwycięzców po prześwietleniu dobrze regulaminu. Jak coś posiadam go ;) ale nie zamierzam tego robić liczę, że nagrody uczciwie się nalezą tym co je dostaną, ale jeśli ktoś chce regulamin. a na stronie organizatora by nagle na znikł to regulamin posiadam ;)

  • Gryfolud, naprawdę musisz kolejny raz pisać to samo? W dodatku pod dwoma różnymi nickami?

   Wyraziłeś już swoją opinię (niezadowolenie) w dziewięciu komentarzach, już wystarczy.

   • Gryfolud

    Droga Pani Katarzyno nie muszę kombinować z nickami aby okazać swoje niezadowolenie jak to pani określiła choć nie brałem w tym udziału. Chodzi mi raczej o to żeby wygrywała różnorodność. Co by było jakby wszyscy wyglądali i ubierali się tak samo. I nie chodzi mi tu o moje niezadowolenie tylko o głos ludzi co myślą podobnie jak ja, no chyba, że muszę myśleć i robić jak wszyscy;)

    • A te same adresy IP to przypadek? Mhm.

     Dla mnie EOT. I polecam również zakończyć swoje dywagacje.

     • Gryfolud

      Chyba tak bo jestem jedynym użytkownikiem tej sieci, a jak bym robił już takie numery to bym użył internetu w telefonie :)

 • Ace

  Moim zdaniem powinna wygrać też jakaś praca tekstowa (wiersz, opowiadanie,itd). Trzy filmiki to zdecydowanie za dużo, ale i tak gratuluje zwycięzcom.
  @katarzyna_pura:disqus

 • Adrian

  Smutno, no aleeeee! Wygrały ekstra prace :) pozdrowienia Pan od infografiki :D

 • eDog

  Prace-Prima Sort!
  Gratuluje inwencji zwycięzcom, oraz trafnego wyboru Szanownego Jury.
  Smuci mnie niestety w komentarzach “swojska genetyka” z nieodłącznym syndromem roszczeniowo-deprecjonujacym, uprzykrzająca zwycięzcom radość z wygranej.
  Drodzy Narzekający! Lepiej strzelcie mały ołtarzyk i zmieniajcie w nim kwiatki redakcji, która zorganizowała taki konkurs i skombinowała trofea. A nagrodami bynajmniej nie były długopisy z logo, czy też plastikowe kubki jak ze stacji benzynowej…

 • Nylu

  Sprawdzilem i nic nie wygralem ale, wczoraj wgralem aktualizacje
  do nexus 7 2013 ważyła 10 MB i tablet działa szybciej naprawdę płynnie a miałem juz 5.1.1

 • Nylu

  Sorry ważyła 18MB

 • SuperJury

  Przepraszam bardzo mam pytanie do pracy ktora wygrala poprzez mejl. Gdzie jest nawiązanie do szeroko pojętej elektroniki ? Bo ja nic tutaj nie widzę. Może w ogle braliscie pod uwage pracę ktore byly zyczeniami urodzinowymi ? Proszę mi wskazać w tej pracy coś wspolnego z elektronika. Bede wdzieczny.

  • SuperJury

   A no też fakt nawiązanie do elektroniki przecież jest, ależ jestem głupi. Przeciez znajduje się tam tablet…………… O M G

   • Otóż to. Raz, że jest tablet, a dwa – “dziewczynka” z LEGO robi sobie zdjęcie telefonem z selfie sticka.

 • Nazwa

  Ja tylko napisze, że pan z twitera nie ma praw autorskich do zdjęcia.

 • annmaya83

  Witam :)
  Czytam niektóre z poniższych wpisów i nadziwić się nie mogę tej dziwnej krytyce. Zasady konkursu były dość jasne, dla uzupełnienia jest regulamin, krótki, czytelny i zrozumiały (a bywają dłuższe i bardziej skomplikowane). Dla niezadowolonych z werdyktu i niezgadzających się z nim polecam przeczytanie jeszcze raz DOKŁADNIE regulaminu, a w szczególności punkty 3. i 5. Nic tam nie ma o tym, jakiego rodzaju praca ma być na jakim portalu. Ja też brałam udział i nie wygrałam (i wcale się nie dziwię, bo nagrodzone prace są dużo lepsze ;). Trudno. Są i będą inne konkursy.
  Poza tym wcale nie uważam, żeby internet był od tego, aby “wylać swoje smutki i żale”, a dobra dyskusja wcale nie jest od tego zależna. Wolę czytać radosne i pogodne wpisy, niż tylko dołować się ciągłym narzekaniem.

  Gratuluję świetnego konkursu, tabletowo.pl. To była super zabawa.
  Pozdrawiam :)

 • annmaya83

  Sorry, powyższych :P Jak pisałam, mój wpis był na górze XD

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona