Turing Phone trafi pod koniec lipca do przedsprzedaży
Ważne

Turing Phone pod koniec lipca trafi do przedsprzedaży

Przez rynek mobilny przewinęło się sporo urządzeń, które dzięki specjalnemu oprogramowaniu miały zapewnić bezpieczeństwo naszym danym. Niestety w praktyce bywało z tym różnie. Tym razem w ten bardzo wymagający segment wchodzi Turing Robotic Industries, który przygotował model Phone, bezproblemowo szyfrujący to, co dla nas ważne.

Turing Phone to nie tylko bezpieczny telefon, ale także urządzenie o bardzo wysokiej jakości wykonania. Jego obudowa została stworzona ze stopu cyrkonu, miedzi, aluminium, niklu oraz srebra. Takie połączenie jest znacznie bardziej wytrzymałe od szeroko stosowanego w smartfonach aluminium czy nawet stali. W dodatku możemy zanurzyć ten telefon w wodzie na głębokość 10 metrów (norma IPx8).

Sama specyfikacja nie jest szczególnie niesamowita i przypomina to, co znamy z luksusowych urządzeń m.in tych sygnowanych logo Lamborghini. Snapdragon 801, aparaty 13 i 5 Mpix, preinstalowy Android 5.0 Lollipop i 5,5-calowy ekran o rozdzielczości Full HD. Do wyboru będą trzy wersje o różnej ilości pamięci wbudowanej: 16 GB (610 dolarów), 64 GB (740 dolarów) oraz 128 GB (870 dolarów). W dodatku pojawią się cztery różne warianty kolorystyczne.

Turing Phone został stworzony z myślą o zapewnieniu bezpieczeństwa naszemu urządzeniu, ale zobaczymy, jak będzie to wyglądać praktyce. Żeby było ciekawiej, Turing Library SDK zostanie udostępniony na początku 2016 roku.

Tabletowo.pl Turing Phone pod koniec lipca trafi do przedsprzedaży Android Nowości Smartfony

Przedsprzedaż Turing Phone ruszy 31 lipca. Jeżeli rzeczywiście nie będzie miał problemów ze sprawnym szyfrowaniem i zapewni odporność na ataki, może być groźnym konkurentem dla Blackberry. Wątpię jednak, aby udało mu się pobić produkty Kanadyjczyków. Z drugiej strony oferuje świetne materiały wykończeniowe, rzadko spotykane w tym segmencie cenowym.

Jak oceniacie ten smartfon?

źródło: PRNewswire przez Phone Arena

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona