Zmodernizowany Pushbullet już dostępny

Pushbullet to najpopularniejsza aplikacja, która służy do łatwego przesyłu danych z jednego urządzenia na drugie. Jej twórcy postarali się o solidną kurację odmładzającą. W taki oto sposób ten program został wzbogacony o kilka przydatnych funkcji, które na pewno przełożą się na wzrost popularności.

Najbardziej widoczną zmianą w Pushbullet po aktualizacji jest odmieniony interfejs. Oczywiście całość przybrała “płaski” wygląd, niezależnie od systemu, co moim zdaniem wyszło zdecydowanie na plus. W dodatku od teraz menu główne jest podzielone na trzy części: znajomi, ja oraz obserwowani.

Po kliknięciu w pierwszą zakładkę ujrzymy wszystkie konwersacje z naszymi kolegami i koleżankami, a także absolutnie każdy plik, link czy wiadomość, jaki do nich wysłaliśmy. Warto wspomnieć, że twórcy aplikacji wprowadzili również prawdziwą nowość: możliwość prowadzenia czatu. Cóż, w dobie zdobywających popularność komunikatorów, to dobry ruch. Zobaczymy jednak, czy ludzie zrezygnują z Messengera czy Telegrama na rzecz właśnie Pushbullet.

Menu “ja” zawiera wszystkie wysłane i odebrane pliki. Z kolei ostatnia zakładka skrywa listę kanałów, które w danej chwili obserwujemy. W dodatku poprawiono system szybkiego odpowiadania na powiadomienia.

Oczywiście nadal Pushbullet świetnie działa na każdym urządzeniu i nic nie stoi na przeszkodzie, aby zakończyć konwersację na laptopie z Windowsem, jeżeli rozpoczęliśmy ją na smartfonie z Androidem.

Update Pushbullet jest już dostępny w sklepach z aplikacjami. Cieszę się, że twórcy tej aplikacji rozwinęli ją w świetny sposób i stworzyli prawdziwego rywala dla innych komunikatorów internetowych.

Używacie Pushbullet? Jak oceniacie wprowadzone zmiany?

P.S. Podobną modernizację przeszły wersje dla Chrome, Safari, Firefox i Opery, a także Windowsa.

źródło: Pushbullet (1), (2), Google Play

Komentarze

  • Da się jakoś z kompa zrobić, aby telefon dzwonił pod wybrany numer? Np. dostałem mejlem nr kogoś, wklikam na pushbullecie i telefon mi sam dzwoni (przy handsfree byłoby to bardzo wygodne).

  • Lahl81

    U mnie po tej aktualizacji nie pokazują się na kompie powiadomienia inne niż smsy i przychodzące połączenia. Brak powiadomień z YT czy też Gmaila itp… Ktoś coś wie w tym temacie?

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona