Ważne

Motyw przypominający czystego Lollipopa dostępny na Galaxy S6 i S6 Edge

Wygląda świetnie!

Na czystego Androida Lollipop na urządzeniach Samsunga, niezależnie czy mowa o smartfonach czy tabletach, nie można liczyć. Nakładka TouchWiz, choć odświeżona i dużo lżejsza niż wcześniej wciąż jest obecna i nie ma opcji, by koreański koncern z niej zrezygnował – dla jednych to dobrze, dla innych – gorzej. Jeśli należycie do zwolenników czystego systemu, a tym samym TouchWiz Wam nie przypadł do gustu, mam dla Was coś, co powinno Was zainteresować.

Otóż w sklepie z motywami na Galaxy S6 i Galaxy S6 Edge wylądował dziś motyw do złudzenia przypominający czysty system Android Lollipop. Wykorzystano w nim filozofię Material Design, by maksymalnie zbliżyć się do wyglądu czystego systemu. I faktycznie się to udało. Pomysłodawcą i twórcą motywu jest Samer Zayer.

Aby skorzystać z motywu na swoim S6 lub S6 Edge wystarczy przejść do sklepu z motywami (na przykład drogą: zmniejsz ekran -> motywy -> sklep), wybrać motyw o nazwie Material (by Samer Zayer) i go zainstalować. Szybko, łatwo i przyjemnie możemy odświeżyć wygląd swojego flagowca o czystego Androida, którego przecież S6 nigdy nie otrzyma.

Jak Wam się podoba?

źródło: PhoneArena, SamMobile

Aktualizacja:

Dostałam link od Roberta, który prześwietlił ten motyw na wideo – dzięki! :)

Komentarze

  • otacon1k

    Kurcze świetna sprawa. Szkoda że Samsung nie wprowadzil wsparcia dla motywów w Galaxy S5 w ostatniej aktualizacji do 5.1.1 (tak przynajmniej twierdzą ludzie na XDA). BTW czy w S6 można jednocześnie korzystać z tego typu motywow i custom launcherów jak Nova czy Apex?

  • Marcin Wojciechowski

    Samsung dałby sobie już spokój z tym parchatym Touchwizem. Po co komu ten landrynowy gniot? Użytkownik powinien mieć wybór i kupować S6/S6 Edge z czystym systemem a w razie potrzeby doinstalować sobie ze sklepu Samsunga Touchwiz.

  • davidns

    przecież wysyarczy zainstalować launcher Google Now, żeby mieć czystego Androida na dowolnym telefonie…

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona