Ważne

Motyw przypominający czystego Lollipopa dostępny na Galaxy S6 i S6 Edge

Wygląda świetnie!

Na czystego Androida Lollipop na urządzeniach Samsunga, niezależnie czy mowa o smartfonach czy tabletach, nie można liczyć. Nakładka TouchWiz, choć odświeżona i dużo lżejsza niż wcześniej wciąż jest obecna i nie ma opcji, by koreański koncern z niej zrezygnował – dla jednych to dobrze, dla innych – gorzej. Jeśli należycie do zwolenników czystego systemu, a tym samym TouchWiz Wam nie przypadł do gustu, mam dla Was coś, co powinno Was zainteresować.

Otóż w sklepie z motywami na Galaxy S6 i Galaxy S6 Edge wylądował dziś motyw do złudzenia przypominający czysty system Android Lollipop. Wykorzystano w nim filozofię Material Design, by maksymalnie zbliżyć się do wyglądu czystego systemu. I faktycznie się to udało. Pomysłodawcą i twórcą motywu jest Samer Zayer.

Aby skorzystać z motywu na swoim S6 lub S6 Edge wystarczy przejść do sklepu z motywami (na przykład drogą: zmniejsz ekran -> motywy -> sklep), wybrać motyw o nazwie Material (by Samer Zayer) i go zainstalować. Szybko, łatwo i przyjemnie możemy odświeżyć wygląd swojego flagowca o czystego Androida, którego przecież S6 nigdy nie otrzyma.

Jak Wam się podoba?

źródło: PhoneArena, SamMobile

Aktualizacja:

Dostałam link od Roberta, który prześwietlił ten motyw na wideo – dzięki! :)

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona