Ważne

Amazon udostępnia kolejne darmowe gry i aplikacje. Tym razem o wartości 80 dolarów

Raz na jakiś czas Amazon rozdaje wybrane aplikacje i gry na Androida całkowicie za darmo. Kolejna akcja ruszyła właśnie dziś, a w jej ramach można pobrać całkiem pokaźną listę tytułów. Jedyne, co trzeba zrobić, to zalogować się na koncie Amazon AppStore.

Akcja potrwa do pierwszego lipca, zatem macie nieco czasu, żeby się zapoznać z objętymi nią tytułami. Wartość wszystkich aplikacji i gier udostępnionych w jej ramach wynosi “powyżej 50 dolarów” (jak możemy przeczytać na stronie Amazonu), jednak z moich obliczeń wynika, że tak naprawdę wartość jest dużo wyższa – ok. 80 dolarów.

Aplikacje:

Gry:

Znaleźliście na tej liście coś dla siebie?

źródło: Amazon, Dobreprogramy

Komentarze

  • rag

    Jestem ciekawy jak wygląda proces instalacji apek od środka. Już wyjasniam O CO mi B :na przykładzie Monument Valley. Gra zajmuje ok 230 mb. Próba instalacji poprzez Google Play, na Xperii Neo V (wgrany 4.2 i ok 90 mb pamieci na apki wolne) kończy się komunikatem o braku miejsca na dysku (zrozumiałe).

    Próba instalacji przez Amazon Appstore powiodła się – jakby Amazon pobierał sobie najpierw tą grę do pamięci(sd???) a potem instaluje apkę i obb. Czy ktoś bardziej obeznany może mi to wyjaśnić? Byłbym wdzięczny :)
    Pozdrawiam

  • Dragono1313

    Nawet nie wiedziałem, że Knock Knock jest w wersji na androida :o

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona