Ważne

Recertyfikowany iPad 4 z 64GB i LTE za 1700 złotych

Kiedyś na Ibood warto było zaglądać chwilę po północy, bo oferty, które pojawiały się w tym serwisie były tak dobre, że rozchodziły się w mgnieniu oka. Ostatnio jednak nie jest już tak kolorowe, a promocje, z którymi mamy tam do czynienia, najczęściej są albo słabe, albo po prostu przeciętne. Jak jest dziś?

W dzisiejszej ofercie mamy iPada czwartej generacji z 64GB pamięci wewnętrznej i modułem LTE za 1700 złotych (1669,90 złotych za tablet + 29,90 złotych za przesyłkę). Według porównywarek cenowych urządzenie w takiej konfiguracji można kupić (nowe oczywiście) za 2299 złotych, więc różnicę w cenie widać gołym okiem. Zanim jednak spojrzycie na tą promocję hurraoptymistycznie, pamiętajcie jednak, że w przypadku Ibood w grę wchodzi urządzenie recertyfikowane, ale tak, jak w przypadku nówki-sztuki, z roczną gwarancją.

Parametry techniczne iPada 4 zawierają przede wszystkim wyświetlacz o przekątnej 9,7″ i rozdzielczości 2048 x 1536 pikseli i procesor Apple A6X. Na jego pokładzie, z najważniejszych parametrów znajdziemy LTE, WiFi, Bluetooth 4.0, akumulator o pojemności 42,5Wh, aparat 5 Mpix oraz kamerkę 1,2 Mpix.

Ofertę znajdziecie do końca dnia lub do wyczerpania zapasów – pod tym adresem.

źródło: Ibood na Facebooku

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona