Ważne

Recertyfikowany iPad 4 z 64GB i LTE za 1700 złotych

Kiedyś na Ibood warto było zaglądać chwilę po północy, bo oferty, które pojawiały się w tym serwisie były tak dobre, że rozchodziły się w mgnieniu oka. Ostatnio jednak nie jest już tak kolorowe, a promocje, z którymi mamy tam do czynienia, najczęściej są albo słabe, albo po prostu przeciętne. Jak jest dziś?

W dzisiejszej ofercie mamy iPada czwartej generacji z 64GB pamięci wewnętrznej i modułem LTE za 1700 złotych (1669,90 złotych za tablet + 29,90 złotych za przesyłkę). Według porównywarek cenowych urządzenie w takiej konfiguracji można kupić (nowe oczywiście) za 2299 złotych, więc różnicę w cenie widać gołym okiem. Zanim jednak spojrzycie na tą promocję hurraoptymistycznie, pamiętajcie jednak, że w przypadku Ibood w grę wchodzi urządzenie recertyfikowane, ale tak, jak w przypadku nówki-sztuki, z roczną gwarancją.

Parametry techniczne iPada 4 zawierają przede wszystkim wyświetlacz o przekątnej 9,7″ i rozdzielczości 2048 x 1536 pikseli i procesor Apple A6X. Na jego pokładzie, z najważniejszych parametrów znajdziemy LTE, WiFi, Bluetooth 4.0, akumulator o pojemności 42,5Wh, aparat 5 Mpix oraz kamerkę 1,2 Mpix.

Ofertę znajdziecie do końca dnia lub do wyczerpania zapasów – pod tym adresem.

źródło: Ibood na Facebooku

Komentarze

 • yo!

  To akurat jest przykład całkiem niezłej oferty. Kilka dni temu był chromecast o jakieś 40% taniej niż gdzie indziej. Zajrzeć można :)

  • slv

   @yo!
   I co ciekawe Chromecasty się nie wyprzedały. A to takie miłe sprzęciki jak ktoś potrzebuje odtwarzać rzeczy z internetu – YT, radio internetowe itd z prostym sterowaniem. Grejt rozwiązania. Aż dziw, że się nie wyprzedały.

   • yo!

    dzisiejsze ipady też się nie wyprzedały :)

   • Pacjent

    Lepszym rozwiązaniem niż chromecast wydaje się być chiński odpowiednik ezcast, który od jakiegoś czasu za mną chodzi, ale jeszcze się nie zdecydowałem na zakup. W tej samej cenie daje możliwość streamowania przez miracast/airplay i DLNA, ze wszystkich platform, z dedykowaną aplikacją i z własną anteną WiFi.

    • slv

     @disqus_OT0X78d9gj:disqus
     i tak i nie….
     Jest cała masa urządzeń w formie ‘pendrive’ czy innego boxa z Andoidem. Sam nawet jakieś takie ‘cuś’ mam. Leży i się kurzy. Przyczyna ? Nieintuicyjny interface i w związku z tym nikt nie chciał się tym posługiwać. + kapryśne kodeki itd.

     Chromecast ma pewną miłą cechę, która bije na głowę (wg mnie) inne rozwiązania.
     Jest _prosty do granic możliwości_ (coś jak ChromeBooki). Do pewnych zastosowań są idealne.

     Dla Chromecasta masz natywnie obsługiwane streamownie z YT – pojawia się dodatkowa ‘ikonka’ w aplikacji YT kiedy jest wykryty Chromecast w sieci wifi. A za tym idą dodatkowe funkcje po stronie Googla. Włączasz, działa.

     Zlecasz (z tabletu, telefonu) odtwarzanie kolejki i możesz dane urządzenie wyłączyć. Strumień leci bezpośrednio z Internetu do Chromecasta.
     Podłączasz inne urządzenie i możesz dorzucić coś do kolejki, przewinąć itd – bo kolejka działa po stronie serwerów YT.
     Masz historię odtwarzania, bo to nadal jest to samo konto z YT.
     Masz aplikacje do strumieniowania radia, zdjęć, czy lokalnych zasobów (działa tak sobie, Google woli, żeby strumieniować z internetu) itd.

     Możesz odtwarzać coś z YT, potem z innego urządzenia wymusić odtwarzanie zdjęcia, przerywając tym samym odtwarzanie muzyki. (bije tu do ‘rozwiązań’ z odbiornikami BT – dramat wg mnie)

     Zapewne są inne rozbudowane rozwiązania.
     W Chromecaście, rzeczy są uproszczone. Przez to korzysta się z nich intuicyjnie i prosto. Po prostu działa.

     azCast i Chromecast to wg mnie inne urządzenia.

     Chromecast jest jakby ‘końcówką dla usług Googla’. Ciężar logiki jest po stronie Googla. Są też inne aplikacje, działa to różnie. TuneInRadio działa prawie dobrze, więc 70tys stacji radiowych stoi otworem.

     azCast jest jednym z komputerków w formie sticka hdmi. Z własnym softem.
     Czy lepszy jest Chromecast czy ezCast – dla mnie Chromecast. Bo… działa wybitnie prosto.

     Być może azCast ma większe możliwości. Malinka pewnie też. Tylko do tego hardware trzeba jeszcze odpowiedni software. I tu siła Googla, bo oni to zrobili w miarę spójnie ze swoimi innymi produktami.

     (wyszedł długi post, ale w tym wszystkim ważne są niuanse :-))

 • Diggy Orwel

  A skoro już mowa o urządzeniach recertyfikowanych to może wyjaśnicie co to w ogóle znaczy?

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona