Ważne

HTC coraz bliżej prezentacji dwóch tabletów

Od wielu miesięcy HTC podkręca atmosferę przed wprowadzeniem swoich pierwszych (po bardzo długiej przerwie) tabletów na rynek. Dziś w sieci pojawiły się kolejne informacje na ich temat – oczywiście wciąż nieoficjalne.

Dzięki Zauba dowiedzieliśmy się, że aktualnie trwają testy przed wprowadzeniem na rynek dwóch urządzeń tajwańskiego koncernu. Występują tam pod nazwami kodowymi 2PMW100 i H7, które potwierdzają wieści z wcześniejszych przecieków.

2PMW100 ma być high-endową propozycją sprzedawaną w cenie ok. 460 dolarów. Wiele wskazuje na to, że jest to właśnie ten produkt, który ma nawiązywać zarówno parametrami, jak i wzornictwem, do Nexusa 9, o którym słyszeliśmy kilka tygodni temu. To z kolei sugeruje obecność na jego pokładzie 8,9-calowego wyświetlacza, 2GB RAM i akumulatora o pojemności 6700 mAh.

Drugą nowością ma być HTC H7, o którym również zdarzyło nam się już pisać. To ma być propozycja pochodząca z niskiej półki cenowej, bowiem ma kosztować ok. 149 dolarów. W tej cenie zapewne nie otrzymamy nic więcej jak 7-calowy ekran, 1GB RAM, czterordzeniowy procesor 1,2GHz i 16GB pamięci wewnętrznej.

Wciąż nie wiadomo na kiedy HTC planuje premierę swojego tabletu. Być może zostawi to wydarzenie do targów IFA 2015 w Berlinie, które już na początku września.

źródło: tablet-newsibtimes.co.in

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona