Ważne

Kolejną odsłonę „zabójcy flagowców” poznamy w lipcu

Niewątpliwie OnePlus jest firmą wyjątkową na rynku mobilnym. W jej ofercie znajdziemy nadal tylko jeden smartfon, w dodatku do niedawna dostępny dla nielicznych, a model One był nazywany przez Chińczyków jako „zabójca flagowców”. Jednak wkrótce ten phablet będzie czekała zmiana warty – na rynek wejdzie jego następca.

OnePlus Two, podobnie jak poprzednik, będzie wyróżniał się rozsądnym stosunkiem ceny do możliwości. Według ostatnich informacji ma kosztować ok. 325 dolarów. Za tę kwotę otrzymalibyśmy high-enda, chociaż niepokoi mnie, że zapewne zostanie wyposażony w Snapdragona 810. Cóż, nawet nowa wersja tego układu ma problem z przegrzewaniem się…

Oczywiście ekran otrzyma, standardową w obecnych czasach, rozdzielczość QHD. Natomiast przekątna ma wynosić ponad 5 cali – mówi się o 5,5 lub 6″. Z ciekawszych dodatków warto wspomnieć o skanerze linii papilarnych. Jestem ciekaw jego działania – czy OnePlus zamontuje dobrze działający sensor?

Druga odsłona „zabójcy flagowców” zostanie zaprezentowana w trzecim kwartale 2015 roku – najprawdopodobniej lipcu. Zobaczymy, nad czym Chińczycy pracowali przez ostatnie miesiące, jak będzie wyglądać dystrybucja nowego urządzenia oraz poznamy oficjalną cenę. W tym przypadku będzie to jeden z ważniejszych aspektów. Co ciekawsze, może poznamy także tańszy wariant Two.

źródło: mydrivers przez Gizmochina, GSM Arena

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona