Ważne

Lollipop dla Samsunga Galaxy A5 dostępny w Polsce!

Pierwszym przedstawicielem smartfonowej serii Galaxy A, który otrzymał aktualizację do Androida 5.0.2 Lollipop, był najmniejszy Galaxy A3. Kilka dni temu z nowszej wersji systemu (nowszej niż fabryczny KitKat) mogli cieszyć się pierwsi użytkownicy Galaxy A7. Okazuje się, że dziś ruszyła aktualizacja do Androida Lollipop dla Galaxy A5. Co więcej, pierwszym krajem, który ją otrzymał, jest Polska!

Oczywiście można podchodzić do wypuszczenia u nas aktualizacji w pierwszej kolejności w dwojaki sposób. Niektórzy będą z tego bardzo zadowoleni, inni będą podchodzić z dystansem, bo przecież „ktoś musi być beta testerem” udostępnionego systemu. Jakkolwiek by nie było, ważny odnotowania jest fakt, że Lollipop dla Galaxy A5 jest już faktycznie dostępny w naszym kraju.

galaxy-a5-lollipop

Paczka waży dużo, bo niecały 1GB, dlatego przed jej pobraniem zdecydowanie zalecam podpięcie się do sieci WiFi. Oprócz Material Design aktualizacja zawiera nowy TouchWiz, usprawnienia związane z wydajnością i stabilnością działania, jak również czasem pracy urządzenia.

Jeśli jesteście użytkownikami Samsunga Galaxy A5, aktualizacja powinna Wam się pojawić automatycznie. Jeśli się tak nie stało, zajrzyjcie do ustawień i wymuście jej pobranie ręcznie. Jest również dostępna przez KIES.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona